Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....nic, co sztuczne nie jest dobre dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego! Na odchudzanie najlepsze jest aktywne życie oraz świadomość tego, co się je. Z niedowierzaniem patrzę na rodziców zabierających swoje pociechy do Mc Donalds lub na jakiś inny obrzydliwy kebab. Oczywiście wiele zależy także od świadomości oraz kultury osobistej samych rodziców ... Nasze post chłopskie społeczeństwo wychodzi z zasady, że dziecko otyłe i rumiane, to dziecko zdrowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co ci konkretnie chodzi z kebabem ? Tylko tym prawdziwym a nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak się w nosa wciągnie to faktycznie prze parenaście godzin nie jesz,  :P ps. witamy POPKA w Pisolandzie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, pani ze zdjęcia jaka zadowolona. Czyżby zaraz miała wstrzelić sobie ścieżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!
    O co ci chodzi ? Bredzisz jak potłuczona "matko i kobieto". A jedz sobie te Mc Donaldsy, najedz się tą twoją Ameryką, smakuj jej - tylko jak spojrzysz za 20 lat w lustro, to się nie zdziw, bo wtedy z dużym prawdopodobieństwem ty będziesz wyglądać jak obwisłe sadło. Zamiast wydawać pieniądze na to chore i ociekające łojem żarcie lepiej zapisz się na siłownię bo coraz więcej na ulicach otyłych i rumianych kulek z mamusiami o tyłkach jak dwie piłki lekarskie. Aż niemiło ulicą iść patrząc na takie dupy wyłażące z Mc Donaldów. Ale zasmakowały i najadły się Hameryki.... za godną zapłatę.....   Lepiej zamiast żreć za godna zapłatę..... to jeść godnie i zdrowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...