Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawał świadectwa maturalne

Utworzony przez Fi, 23 stycznia 2010 r. o 09:55
Raczej w Gorzowie a nie w Głogowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK RADZIŁ BOLEK 20 LAT TEMU WZIĄŁ SPRAWY W SWOJE RĘCE,POPATRZYŁ ŻE URZĘDNICY RÓŻNEGO SZCZEBLA KRADNĄ GDZIE SIĘ DA I CO SIĘ DA ,TO POMYŚLAŁ SZARY OBYWATEL ŻE TEŻ MOŻNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś poważnie traktuje świadectwa szkół w systemie zaocznym czy wieczorowym??? To tylko papier ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Głogów czy też Gorzów to nie Lublin, co świadectwa szkolne to nie plany zagospodarowania przestrzennego - "Prokuratura umorzyła sprawę dotyczącą podwójnego planu zagospodarowania dla osiedla Rudnik w Lublinie" Które założenie w tych dwóch sprawach jest słuszne: 1. Ludzie od planowania przestrzennego Miasta Lublin mają kupione świadectwa? 2. Prokuratury "małych złodziei wieszają, wielkim się w pas kłaniają" ? 3. Bardziej szkodliwe społecznie jest nieuprawnione wystawienie świadectw dla kilku osób czy też nieuprawnione posługiwanie się dwiema wersjami planów zagospodarowania dotyczących miasta zamieszkałego przez ponad 450 tysięcy obywateli? 4. Art. 32 ust. 1 Konstytucji RP dotyczy wszystkich obywateli w równej mierze czy są równi i równiejsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...