Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stanisław Burzyński: Robię swoje na złość wrogom (wideo)

Utworzony przez Grymuza, 20 listopada 2013 r. o 20:21
Czego on tak przeszkadza onkologom??? B) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II LO im. Jana Zamoyskiegow Lublinie  podrawia kolegę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj sobie w kasze dmuchac, doktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze jestem pełen podziwu dla Pańskiego zaangażowania i chciałbym dodać, że byłem uczniem Pana Taty - Grzegorza, który w wieku 72 lat jeździł na łyżwach razem z nami 15-to latkami. To chciałem podkreślić, że przejął Pan geny po twardzielu Ojcu. Pozdrawiam Pana serdecznie i niech diabli wezmą tych z czarnej strony mocy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze jestem pełen podziwu dla Pańskiego zaangażowania i chciałbym dodać, że byłem uczniem Pana Taty - Grzegorza, który w wieku 72 lat jeździł na łyżwach razem z nami 15-to latkami. To chciałem podkreślić, że przejął Pan geny po twardzielu Ojcu. Pozdrawiam Pana serdecznie i niech diabli wezmą tych z czarnej strony mocy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo :)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.naturalnews.com/042998_Dr_Burzynski_USA_Today_conventional_oncology.html  
  W mediach glosno o polskim doktorze - patrzcie wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska krew. Burzynski to najbardziej znany lublinianin w USA. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie, ze ten slagier partyzancki napisal Magierski, wuj Burzynskiego?  Ma nasz krajan z Houston w sobie ducha Polski Walczacej. Nie "pasuje" tylko tym, co zawsze...  Szacun!  
http://www.youtube.com/watch?v=qPvi0Orrdjo  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co zawsze czyli... Brazylijczycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultacja u pana burzynskiego kosztuje $1250 , na poczatek zadaja $25 tys i jesli nie zaplacisz to nie zaczniesz leczenia, potem co miesiac jest $8000!!!!!! za kazda podana kroplowke zyczasobie $100 i nie podadza dopoki nie zaplacisz!!!!! chcesz wiedziec wiecej ?zapytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultacja u pana burzynskiego kosztuje $1250 , na poczatek zadaja $25 tys i jesli nie zaplacisz to nie zaczniesz leczenia, potem co miesiac jest $8000!!!!!! za kazda podana kroplowke zyczasobie $100 i nie podadza dopoki nie zaplacisz!!!!! chcesz wiedziec wiecej ?zapytaj
No a jak ma leczyć za darmo to nie jest instytucja charytatywna pracuję tam sztab profesjonalistów otrzymujących wypłaty! Jeżeli meotod w końcu by uznano to leczenie  zminimalizowało się by do kosztów przejazdu bądź przelotu. Kurde ludzie jesteście strasznie podatni na to co mówią media często oczerniające wybitne umysły, czy nie przemawia do was to , ze facet WYLECZYŁ ludzi z glejaka !! Proszę podać mi przykład oficjalny gdzie zrobiła to ta "nasza" medycyna !? Nie ma takiego a też duze miliony są płacone każdego dnia koncerną farmaceutycznym za chemię , która w większości zabija!! My biedni ludzie nie mający wyjścia podejmujemy się takiemu o to leczeniu i w najlepszym przypadku jak nie umieramy na rak to umieramy na powikłania po kilku latach !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...