Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stany Zjednoczone: Geraldine Hoff Doyle nie żyje

Utworzony przez Antyblef, 31 grudnia 2010 r. o 11:05
No i co z tego ? Myślę,że w Polsce znajdziemy tysiące bardziej interesujących życiorysów. A tu ciągle jak nie Stany to "naród wybrany".....a "G" mnie to obchodzi-napiszcie jak to z wdzięczności Angliki zapewnili gen.Maczkowi stanowisko barmana w jakims pubie,jak MSZ idzisiejszy IPN zapomniał złożyć apelacji o ekstradycję Stefana Michnika ze Szwecji. Może coś o Dziadzi który z istotnej przyczyny przeistoczył się w Dembowskiego.....a co mnie tam jakaś Dolly zza oceanu obchodzi ? -mało to ludzi każdego dnia umiera na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODGŁOS WYDANY PRZEZ POPRZEDNIKA POKAZUJE DLACZEGO POLSKA JEST GDZIE JEST I NIGDY NIE BĘDZIE TAM GDZIE AMERYKA. KOMPLEKSY NIGDY JEJ NIE POZWOLĄ I TACY MIESZKAŃCY JAK 'antyblef'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt. antyblef to jelen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący osobnik "Antyblef"- słabo się robi czytając. Tacy chcą się tylko tarzać w żalach, krzywdach i pretensjach do wszystkich i każdego. Typ osobnika, który jakikolwiek temat obraca zawsze w jedno. Bardzo interesujące i zabawne zjawisko, jak zabawa bumerangiem. Sam artykuł ciekawy- nie wiedziałem lub już nie pamiętałem historii plakatu i Pani Doyle. Poruszył mnie jednak fakt, że mając 6 dzieci, 18 wnuków i 25 prawnuków kończy się życie w domu starców. Nawet będąc popularną osobą. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oto polska ikona czasu II wojny: http://www.youtube.com/watch?v=_6BtgPaebd4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ten news dnia dla Lubelszczyzny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała dzieci, wnuki a skończyła w domu starców. W Głowie się to nie mieści. Amerykanie to jednak naród niewdzięczników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA NIE ZAKONCZYLA ZYCIA W "DOMU STARCOW", A INSTYTUCJI O NAZWIE 'NURSING HOME' CZYLI DOMU OPIEKI. TRAFIAJA TAM W USA OSOBY WYMAGAJACE OPIEKI MEDYCZNEJ Z ROZNYCH POWODOW. M.IN. PODESZLEGO WIEKU, ALE TAKZE BEDACE W TRAKCIE REKONWALESCENCJI CZY REHABILITACJI POSZPITALNEJ. INSTYTUCJE TE PELNIA TAKZE FUNKCJE HOSPICYJNE. NAPADANIE OD RAZU NA RODZINE ZA BRAK SERCA JEST PRZRJAWEM NIEWIEDZY, ZLEJ WOLI, ALBO PO POPRSTU RODZIMYCH KOPMPLEKSOW ZWIAZANYCH Z AMERYKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oto polska ikona czasu II wojny: http://www.youtube.com/watch?v=_6BtgPaebd4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Miała dzieci, wnuki a skończyła w domu starców. W Głowie się to nie mieści. Amerykanie to jednak naród niewdzięczników...
jednak bardzo religijny. 76 procent populacji to katolicy i protestanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA katolikow jest ok. 20% (od 19 do 22 - wg roznych statystyk). Moze to jest zgadka roznic miedzy Polska, a tym ktajem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...