Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starcia w Kijowie. Milicjanci dostali broń z ostrą amunicją

Utworzony przez Bane, 20 lutego 2014 r. o 17:52
Jezu po cholerę ciągle o tym piszecie? Kogo to obchodzi? To jest ich walka nie nasza. Zresztą znam paru Ukrainców i wysłali mi zdjęcia normalnego kijowa nie w ogniu walki...Wy tylko pokazujecie armagedon tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Jugosławia też nikogo nie obchodziła. Kiedy dochodziło tam do ludobójstwa Europa patrzyła z założonymi rękami. Jak zamieszki w Ukrajinie powiększą się to Rosja i Białoruś wprowadzi tam swoje wojska pod hasłem obrony stabilizacji w WNP. Oni tylko na to czekają by doprowadzić do upadku wolnej Ukrajiny. Rosja, Kazachstan i Białoruś już mają unię celną, jak do tego dojdzie Ukraina to będzie nowy Sowiecki Sojuz z Putinem na czele. Slawa Ukrajinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem dzisiaj TV i TVN.To tak jak w Rumunii i Jugosławi, To poraża  i przeraża zwykłych ludzi. Unia pcha Ukrainę w objęcia Rosji. To gra Putina z którm muszą liczyć się USA i Unia. Putin  ma ropę i gaz czyli władzę.. To jest wielka polityka,która nie dostrzega cierpienia  ludzi,. Poprawność polityczna nakazuje politykom /Szczególnie tym unijnym ostrożność/ A może warto być człowiekiem? Co zrobi UE gdy Prezydenta Ukrainy spotka los Prezudenta Rumunii?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem dzisiaj TV i TVN.To tak jak w Rumunii i Jugosławi, To poraża  i przeraża zwykłych ludzi. Unia pcha Ukrainę w objęcia Rosji. To gra Putina z którm muszą liczyć się USA i Unia. Putin  ma ropę i gaz czyli władzę.. To jest wielka polityka,która nie dostrzega cierpienia  ludzi,. Poprawność polityczna nakazuje politykom /Szczególnie tym unijnym ostrożność/ A może warto być człowiekiem? Co zrobi UE gdy Prezydenta Ukrainy spotka los Prezudenta Rumunii?
Ślizgnie się gnojowi,tak samo jak naszym oprawcom ze stanu wojennego,BOLEK-Konfident zapewnił im ciepłe kapcie i zajeb iste emerytury do końca życia, chleba i miodu im nie brakuje,na tym to POlega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...