Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Startupem na szerokie wody. Jak założyć startup i poradzić sobie na rynku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2017 r. o 09:55 Powrót do artykułu
w dzisiejszych czasach dobry pomysł na własny biznes to podstawa. ale jak zacząć? jak założyć start-up pomoże ci preply. więcej informacji możesz znaleźć tutaj: ******kluczdokariery.pl/twoja-kariera/rozwoj-osobisty/samoocena/art,12,czy-nadaje-sie-na-ceo-w-start-upie-10-cech-dobrego-managera.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kumplem jesteśmy teraz w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, ale pewnie pozyskamy kapitał przez Startup Stock w pewnym momencie. Stworzyliśmy koncepcję fajnego produktu i już się powoli przyjmuje. Szczegółów nie chcę zdradzać z wiadomych powodów :) Kontakt na ten projekt dostałem na spotkaniu branżowym i przyznam, że się mocno zainteresowałem. W założeniach wszystko wygląda czysto i emisja akcji w mediach społecznościowych to faktycznie ciekawa perspektywa. Można nawet później robić strategiczne sojusze z komplementarnymi startupami. Czas pokaże, czy to zadziała. Każdy sposób na zdobycie dodatkowego kapitału jest godny rozpatrzenia, szczególnie w krajowych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta doradcą. szok. Ta osoba od lat jest przyssana do Mostostalu i nic poza nim nie potrafi zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...