Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stefan Niesiołowski do dziennikarki: "Won stąd" (wideo)

Utworzony przez o, 12 maja 2012 r. o 17:25
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kcrFF4X1IF4 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MIFOtTKmVXA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWA historia niesioła http://niepoprawni.pl/blog/1230/czii-bydlak-niesiolowskijego-esbecka-historia-poczytajce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak jest prosty cham, a ja myslałem że to inteligentny choć kontrowersyjny facet. Pan to sobie może nie zyczyć filmowania we własnym kiblu bez pana zgody, a nie w sejmie. Takie wyrywanie kamery to osobiście przeżywałem nagrywając wójtów w pipidówkach i kryminalistów. Brawo dla pani redaktor za zachowanie zimnej krwi i nie wyłączenie kamery. Ciekawe co to za typ który zarzucił szmatę na obiektyw i zatkał ręką. "Brawo" panie pośle Niesiołowski, pokazał pan zwykłą butę, która panu nie przystoi. Jak znam życie będzie pan za kilka dni przepraszał, że pan nie chciał i wogóle. Jakież żałosne było pana zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitnie chamskie zachowanie człowieka z tytułem profesorskim , a swoją drogą czy tak wygląda "polityka miłości" PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za gościem, ale jak widac na załączonym obrazku winne sa tutaj dwie strony. Niesioł powinien trzymać nerwy na wodzy, ale pani dziennhikareczce też nic nie brakuje... trafił swój na swego. Sam jestem dziennikarzem, ale wiem, jak sie zachować w stosunku do ludzi, których zdarza się, że nie lubie. Żałuję, że Niesioł nie rozbił tej kamery, bo co niektórym dziennikarzom trzeba pokazac pewne zasady przyzwoitości i dobrego wychowania. W tym komnkretnym przypadku babeczka nie miała prawa go filmowac bez jego zgody i słusznie by zrobił gdyby rozbił kamerę. Jednym słowem pani dziennikareczka miała chyba praktyki w Fakcie albo SE, bo tylko tam wychowani dziennikarze wykazują się wyjątkowym chamstwem. Tutaj już nawet nie mozna mówić o dziennikarstwie tylko o byciu hieną.... Strasznie to katolickie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bydle to profesor ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki cham i prostak z tytułem profesora, powoduje tylko dewaluacje tego tytułu. powinni mu go odebrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @ tsz Won stąd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego osobnika należałoby zamknąc w psychiatryku i to na bardzo bardzo długo, zwracając baczną uwagę na bezpieczeństwo przebywających tam normalnych chorych. A cóż to za agresywne indywiduum? I to jest poseł z mojego kraju? - to czysta kompromitacja ugrupowania które ten osobnik reprezentuje oraz kac moralny dla jego wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łuję żę Niesiołowski nie rozbił tej kamery. iadczy to o tym, że kuracja przed wyborami (pamiętamy że parę tygodni się nie pojawiał publicznire ) odniosła efekt. Obecnie Pan Niesiołowski dzięki odpoiednio silnym lekom, potrafi się opanować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci posłowie PO patrzyli z z aprobatą jak Stafan Niesiołowski atakował Ewę Stankiewicz. Zapamiętajcie te nazwiska!Paweł Suski, Lucjan Pietrzczyk, Dorota Niedziela i Henryk Siedlaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Maryjana. Ty jesteś dziennikarzem i nie wiesz że zgoda Niesiołowskiego była nie potrzebna, ani nie wymagana. To już widzę te twoje dziennikarstwo. Laurki które wypisujesz za zgodą lub na dyktando. Weź się człowieku nie ośmieszaj i nie przynoś wstydu dziennikarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do @ tsz Won stąd ! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1336848862' post='629660'] do @ tsz Won stąd !
Stefan to TY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i był tam szczuplutki janusz dzięcioł super strażnik miejski i bohater big Brothera kumpel frytki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to śmieć, który przez ostatnie 20 lat dobrze sobie żyje za nasze. polityczna k...wa zmieniająca poglądy jak chorągiewka od zchn'u do p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wentyl napisał:
Ci posłowie PO patrzyli z z aprobatą jak Stafan Niesiołowski atakował Ewę Stankiewicz. Zapamiętajcie te nazwiska!Paweł Suski, Lucjan Pietrzczyk, Dorota Niedziela i Henryk Siedlaczek.
po co mamy pamietać ? nie szanuje nikogo kto jest był lub będzie w PO - bo to śmiecie - jedyny wyjątek Gowin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...