Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stokrotka testuje w Lublinie nowy typ sklepów. Zmiany w Skende Shopping

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2019 r. o 15:57 Powrót do artykułu
Takie zmiany w Skende, że szok. Pierwszy raz można w Lublinie zjeść kebaba albo kupić torebkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Stokrotka Optima to przecież rewolucja a lubelskim handlu Nudzą się i wymyślają coś czego nie zauważa klient Ceny lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka to obecnie syf. Kiedyś to były spoko sklepy. Dobra jakość, ceny też. Teraz szkoda gadać...syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoooooł.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i stokrotka na harnasiach - do omijania wielkim łukiem, ubogi asortyment a ceny jak były wcześniej tak i zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach na Włostowickiej wybudowali sklep bez wjazdu. Brawo urzędnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy przywrócenia Biedronki na Daszyńskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze mam tylko jedno pytanie kiedy zaczniecie zamykać swoje sklepy bo słychać narzekania tzw regionalnych na brak obrotów w swoich marketach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa łopatka w zwykłej stokrotce 14'99 ta sama łopatka w stokrotce optima 14'50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klienci nie zauważyli ale sieć twierdzi że jest inaczej. Jeżeli takie coś czytam to zapala mi się czerwona lampka że ktoś mi chce coś wcisnąć, jakiś kit. To proszę o konkrety ..... miałem koło siebie Aldik i przyznam że tęsknię za nim do dzisiaj -czemu ? Bo ta Stokrotka która się po nim wprowadziła to zgraja niepoukładanych kombinatorów których łatwo przejrzeć. O Stokrotkach mam swoje zdanie i jeżeli coś zmieniają faktycznie na lepsze to proszę o konkrety a nie mowę trawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można było tego jako Aldik zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienił się kolor balonów w sklepie. I w sumie tyle :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy przywrócenia Biedronki na Daszyńskiego!!!
 Na Stokrotke was  nie stac?? Biedronka byla najbsrdziej syfiastym sklepem na Daszynskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka jest dużo droższa o Biedronki czy Lidla - zdecydowanie droższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana w natarciu, niedługo zostaną same dyskonty, taki to dobrobyt, zwłaszcza w Polsce C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z końcem roku w Skende zamykają Intermarche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest taniej....? Kupując 10 rzeczy jestem o 5zł do przodu niż w zwykłej Stokrotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka jest dużo droższa o Biedronki czy Lidla - zdecydowanie droższa.
 ??? Widac problemy z matematyką masz:) koszyk zakupowy w stokrocie jest o kilka z niższy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...