Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzelaninia w Warszawie: Policjant zastrzelił mężczyznę

Utworzony przez nygga, 23 maja 2010 r. o 11:53
tu w England muzin byc lepiej trektowc, shagg polska bitch, piss off police, benefits miec , soon byc w Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ma coś wspólnego z "pojednaniem"? Niedawno w Petersburgu tez zabili murzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty byc niedługo w polska i co....... zesrasz się w majtki i pojedziesz śmierdzący z powrotem.nie jestem faszysta itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co żałować tego cz......a, i tak się już rozplenili u nas niczym szarańcza, teraz będzie 1 mniej. Brawo dla Warszawskiej Policji.Oby więcej takich akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w opolu to same buraki i wsióry, gorsze od tych czarnych a tych ja jak psów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikarzyno, czy w imię poprawności politycznej musicie wszystko przekłamywać, przecież czarnoskóry mężczyzna to murzyn, a obywatel Izraela to żyd, afroamerykanin to też murzyn. Zacznijcie pisać normalnie bo przecież tak jest prościej i bardziej zrozumiale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni ich tam wszystkich ustrzelić , a nie jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastrzelił moze i tak ale zeby od razu ... mężczyznę ?? murzyna zastrzelił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, nie tak dawno Simon Mol, teraz to, a jest ich w kraju tylko 4000. Z Czeczenami jest jeszcze gorzej - w Łomży ludzie mieli ich już serdecznie dosyć. Po co ich w ogóle wpuszczamy? Mało to naszych bandytów? My jesteśmy biednym krajem, nasza gospodarka nie potrzebuje imigranckich rąk do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawpuszczaliscie czarnuchow to macie za swoje - nawpuszczajcie wiecej idioci - spojrzcie jak wyglada europa zachodnia i co maja z cudzoziemcami - POLSKA DLA POLAKOW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZANIM JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO policja i straż graniczna powinny mieć na granicy takie papierki z odcieniami czerni i jak delikwent ma ciemniejszy odcień skóry niż jest na karteczce to won i jeszcze tatuaż na czole by poźniej było mniej roboty na granicy. jesli ktoś mi zarzuci rasizm niech sie przejedzie tu i tam ja byłem i widziałem ... im ciemniejsza skóraii bambus jest większy tym większy leń, cwaniak i złodziej a w dodatku są tak beszczeli ze szkoda piasać. oczywiście są wyjątki widziałem takiego fajnego murzyna ( na ogródkowej mieszka) on jest ok ale to wyjątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sianie nienawiści rasowej jest karalne...wydaje mi się, że ktoś powinien trochę przeczyścić to forum. A swoją drogą to warto zapoznać się z wersją innych handlujących - nie tylko imigrantów- którzy byli obecni przy zdarzeniu, opisują oni trochę inną wersję zdarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie jestem polką, mieszkam tu od 5 lat, i skończyłam tu ogólniak, powiem krótko, polacy to bardzo nietolerancyjny naród, wychowany na jednej tradycji i nie znający innych, przez całe życie ZERO kontaktu z ludźmi innej narodowości, wyznania. Polaczki to ludzie z zakorzenionymi chorymi uprzedzeniami, KSENOFOBI czujący wrogość wobec obcych rasowo, religijnie lub etnicznie i tworzenie przez nich kultury.' JESTEŚCIE smutnym, zakompleksionym narodem... dlatego dużo jest w WAS nienawiści i nietolerancji....Jesteście społeczeństwem jednonarodowym, mało zróżnicowanym i tradycyjnym, w którym wciąż dużą rolę odgrywa nauczanie Kościoła i postawa duchownych. Wasze społeczeństwo nigdy wcześniej nie widziało człowieka np rasy czarnej,( zmieniło się to jakieś 5-6 lat temu) widząc ją i mając znacznie ograniczone poglądy i brak tolerancji wobec innej rasy , możne dajmy na to wytknąć owego nieszczęsnego osobnika rasy negroidalnej (czarnej) palcem. Sadzę ,że Polacy są nietolerancyjni bo są rasistami. Najważniejsze wg mnie jest to by uświadomić sobie, że tamci to też ludzie którzy czują, kochają i mają uczucia, a każdy mądry człowiek nie powinien osądzać drugiego po pozorach, kolorze skóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimash napisał:
Też nie jestem polką, mieszkam tu od 5 lat, i skończyłam tu ogólniak, powiem krótko, polacy to bardzo nietolerancyjny naród, wychowany na jednej tradycji i nie znający innych, przez całe życie ZERO kontaktu z ludźmi innej narodowości, wyznania. Polaczki to ludzie z zakorzenionymi chorymi uprzedzeniami, KSENOFOBI czujący wrogość wobec obcych rasowo, religijnie lub etnicznie i tworzenie przez nich kultury.' JESTEŚCIE smutnym, zakompleksionym narodem... dlatego dużo jest w WAS nienawiści i nietolerancji....Jesteście społeczeństwem jednonarodowym, mało zróżnicowanym i tradycyjnym, w którym wciąż dużą rolę odgrywa nauczanie Kościoła i postawa duchownych. Wasze społeczeństwo nigdy wcześniej nie widziało człowieka np rasy czarnej,( zmieniło się to jakieś 5-6 lat temu) widząc ją i mając znacznie ograniczone poglądy i brak tolerancji wobec innej rasy , możne dajmy na to wytknąć owego nieszczęsnego osobnika rasy negroidalnej (czarnej) palcem. Sadzę ,że Polacy są nietolerancyjni bo są rasistami. Najważniejsze wg mnie jest to by uświadomić sobie, że tamci to też ludzie którzy czują, kochają i mają uczucia, a każdy mądry człowiek nie powinien osądzać drugiego po pozorach, kolorze skóry
Alimasz zawsze możesz wyjechać. nie my przjechalismy do czarnego kraju, tylko czarni do nas. nie Palestynczycy przyjechali do żydów, tylko żydzi urządzili panstwo w Palestynie. francja też nie zapraszała pietsnoir, prawda jest taka, że czarni i arabusy to lenie żyjący na socjalu, kradnący i sikający na kościoły. oczywiście są wyjątki i te wyjątki przepraszam. niemniej jednak jestem zdania, że im mniej nielegalnych czarnych, czeczenów, inguiszów itp maści na ulicach polskich miast tym lepiej dla nas. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że te przygłupy z policji powinny zacząć strzelać do nożowników, bandziorów i dresiarzy bo to jest prawdziwa zaraza, a nie dal takich co kombinują na bazarku, żeby sprzedać chińskie skarpetki i nakarmić dzieci. To nie są przestępcy. Prawdziwi przestępcy to nasi rodacy, którzy napadają, kradną i biją ludzi w bramach. Nie do tych sptrzelają. Jak to w ogóle wygląda, żeby zabijać chłopca bo był czarny? Przecież każdy przestępca w polsce wie że policjant szybciej wyrzuci broń w krzaki, żeby nie użył go przestępca niż sam strzeli bo takie jest lewicowe prawo. A tu bez skrupułów walną z bliska w brzuch. To morderstwo mające podstawy w jego rasistycznych poglądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AM napisał:
Alimasz zawsze możesz wyjechać. nie my przjechalismy do czarnego kraju, tylko czarni do nas. nie Palestynczycy przyjechali do żydów, tylko żydzi urządzili panstwo w Palestynie. francja też nie zapraszała pietsnoir, prawda jest taka, że czarni i arabusy to lenie żyjący na socjalu, kradnący i sikający na kościoły. oczywiście są wyjątki i te wyjątki przepraszam. niemniej jednak jestem zdania, że im mniej nielegalnych czarnych, czeczenów, inguiszów itp maści na ulicach polskich miast tym lepiej dla nas. pozdrawiam
wiesz co jak chcesz kogoś wygonić to zabierz się za cyganów bo oni naprawde robią co chcą i żyja z socjalu. ten gostek handlowal skarpetkami i nawet jak nie placił podatków to nie jest powód zeby go zabić bo miał dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Nie ma co żałować tego cz......a, i tak się już rozplenili u nas niczym szarańcza, teraz będzie 1 mniej. Brawo dla Warszawskiej Policji.Oby więcej takich akcji
Mama nadzieje że zaczeliście strzelać do przestępców czyli mogę liczyć ze zastrzelicie agresywnego dresiarza jak mnie zaatakuje na spacerze bo mu nie dałem na flache. Do tej pory baliście się drechów i innych przestępców pospolitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale do narkomanów i bandziorów nie strzelają...bo są biali, taka jest prawda, do przestępców też nie strzelają, do złodziei kradnących im auto też nie strzelają, do skorumpowanych urzędników i prezesy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimash napisał:
Też nie jestem polką, mieszkam tu od 5 lat, i skończyłam tu ogólniak, powiem krótko, polacy to bardzo nietolerancyjny naród, wychowany na jednej tradycji i nie znający innych, przez całe życie ZERO kontaktu z ludźmi innej narodowości, wyznania. Polaczki to ludzie z zakorzenionymi chorymi uprzedzeniami, KSENOFOBI czujący wrogość wobec obcych rasowo, religijnie lub etnicznie i tworzenie przez nich kultury.' JESTEŚCIE smutnym, zakompleksionym narodem... dlatego dużo jest w WAS nienawiści i nietolerancji....Jesteście społeczeństwem jednonarodowym, mało zróżnicowanym i tradycyjnym, w którym wciąż dużą rolę odgrywa nauczanie Kościoła i postawa duchownych. Wasze społeczeństwo nigdy wcześniej nie widziało człowieka np rasy czarnej,( zmieniło się to jakieś 5-6 lat temu) widząc ją i mając znacznie ograniczone poglądy i brak tolerancji wobec innej rasy , możne dajmy na to wytknąć owego nieszczęsnego osobnika rasy negroidalnej (czarnej) palcem. Sadzę ,że Polacy są nietolerancyjni bo są rasistami. Najważniejsze wg mnie jest to by uświadomić sobie, że tamci to też ludzie którzy czują, kochają i mają uczucia, a każdy mądry człowiek nie powinien osądzać drugiego po pozorach, kolorze skóry
Nie przejmuje się. Jestem Polakiem, ale rozumiem cię. Polacy ogólnie sa zakompleksieni, nienawistni, maluczcy i agresywni. To pozostałość po komunizmie, po sowietach. Kompleks gorszego. Nie myśl, że między sobą robimy inaczej. W szkołach jest to samo, rządzą prawa dżungli a nauczyciele nie reagują bo prawo nie widzi problemu. Uczyłem się w Stanach i widze różnice. Uwierz mi w polskiej szkole będziesz miała problemy choćby za to, że np. dobrze się uczysz albo nie palisz albo inaczej wyglądasz, a co dopiero inny kolor skóry. Też mam czasem ochote zatłuc jak psa takiego zakompleksionego, małego, niepracującego agresorka, ale zaraz byłoby że jestem bandytą bo dobry chłopak był i mało pił i w ogóle nie dopomyślenia zatłuc człowieka - no chyba że jest czarny. Polska rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimash napisał:
no ale do narkomanów i bandziorów nie strzelają...bo są biali, taka jest prawda, do przestępców też nie strzelają, do złodziei kradnących im auto też nie strzelają, do skorumpowanych urzędników i prezesy też
w Polsce nie obywatel (podatnik) lecz ten urzędas i prezes jest jego pracodawcą, po komunie jeszcze im to zostało, przywiązanie do urzędasów i ochranianie rządu a nie służba obywatelowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...