Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student KUL skazany za znieważenie premiera. Wyrok prawomocny

Utworzony przez POpieram, 16 lutego 2012 r. o 22:45
POpieram, wsadzić wszystkich naszych przeciwników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mama Madzi wyszla z aresztu i jeszcze ochrone dostala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Sprawiedliwość w wersji PO :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez ten skazany student powiedział sama prawdę na temat tego barana ... wolnosc słowa widze jest na porządku dziennym ... ludzie powinni wyjsc na ulice i protestowac walczyc o kraj bo deb***e z sejmu żrą sie na wizji a pozniej za nasze pieniadze czarterem na bahamy jada koslawe chu... na rope ...........;/;/;/;/;/ ciekawe ktory polityk utrzymał by conajmniej 3 osobowa rodzine za 900 zł ...... banda prostackiej burżuazji .....;/ w tych czasach przydał by sie taki Robert Loksley z Nothingham ktory by tym zabrał by bogatym dał by biednym ... ludzie badzmy nim chodzmy na ulice walczyc o wolnosc i lepsze zycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tych samych słów: "ćwok i prostak" użył ostatnio tzw. prof. Niesiołowski o Tomaszewskim. Oznacza to, że pójdzie siedzieć? Nie, nie pójdzie, bo te zawszone sądy wydają wyroki tak, jak im każą. A tu każą inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem ja także nazywam Donalda Tuska prostakiem i ćwokiem - skoro palikot mógł nazywać Prezydenta RP chamem to dlaczego ja nie mogę powiedzieć kilku słów prawdy o tusku. A sprawa czarnych nie wymaga komentarza - jak ktoś nie wierzy niech pojedzie do murzyńskich dzielnic w miastach Europy Zachodniej, a szybko zrozumie, że czarni to współcześni barbarzyńcy, którzy nie rozumieją naszej kultury i próbują na siłę narzucić swoje prymitywne zwyczaje, kolidujące na ogół z europejskim porządkiem prawnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrocznia napisał:
przeciez ten skazany student powiedział sama prawdę na temat tego barana ... wolnosc słowa widze jest na porządku dziennym ... ludzie powinni wyjsc na ulice i protestowac walczyc o kraj bo deb***e z sejmu żrą sie na wizji a pozniej za nasze pieniadze czarterem na bahamy jada koslawe chu... na rope ...........;/;/;/;/;/ ciekawe ktory polityk utrzymał by conajmniej 3 osobowa rodzine za 900 zł ...... banda prostackiej burżuazji .....;/ w tych czasach przydał by sie taki Robert Loksley z Nothingham ktory by tym zabrał by bogatym dał by biednym ... ludzie badzmy nim chodzmy na ulice walczyc o wolnosc i lepsze zycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
masz racje jak cholera! i to by byl sposob, z tym ze rzad, media, ci ktorzy maja w tym interes mocno pracuja nad podzialem spoleczenstwa co w konsekwencji oznacza brak zjednoczonej sily i ducha wszystko konczy sie gora dwudniowymi spacerami z transparentami . jest idealny moment zeby wyszedl z tlumu oczekiwany rewolucjonista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a mama Madzi wyszla z aresztu i jeszcze ochrone dostala
tak za nasze pieniądze,państwo bezprawia gdzie za własne czyny nie ponosi się odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vidi napisał:
tak za nasze pieniądze,państwo bezprawia gdzie za własne czyny nie ponosi się odpowiedzialności
a no wlasnie chore to prawo, az chce sie przyklasnac Hitlerowi za slowa "mnie nie interesuje prawo - mnie interesuje sprawiedliwosc" moze jak student powie, ze nie udzieli pomocy dziecku ktorym rzuci, to i te oskarzenia mu jakos tak razem odpuszcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według tego typu kryteriów to dawno powinni siedzieć palikot i niesiołowski. To nie prawo tylko bezprawie. P.S. palikot i niesiołowski celowo z małej. Ich zdolność honorowa wygasła przed wiekami, zasługują jedynie na małą literę... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studencie KULu !.Myślałem że chociaż was obwiązują zasady wiary chrześcijańskiej (podobno religii miłosierdzia) chociażby "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugą Białoruś nam fundują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać prawo jest stosowane wybiórczo, gdyby Student napisał o ryżym cudotwórcy CHAM, czy tak jak to miało miejsce w przypadku "poligłupa" sąd by go uniewinnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nie rozumię za co ten wyrok i jak można zniewazyć coś co już jes zniewazone samym w sobie.Pochodzenie? gorszego być nie mogło.Imie? nie dał bym nawet tak psu.Pysk? pprzed snem lepiej nie patrzeć.Język? sepleniący współpracujący ze śledziowatymi zimnymi ślepiami .Charakter? złodziejsko bandycko kłamliwy. Łeb ? rudy czyli wredny.Na takie coś oddałem swój głos wierząc ze bedzie takie coć mnie reprezentować,och niech będzie przeklęty dzień w którym to uczyniłem.Jarek,choć cię nie lubiałem za kłutliwość,przy takim czymś wyglądasz jak księzyc w pełni na tle nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można obrazić gnoja? Jak można obrazić wroga Polski i Polaków. To Tusk w 1992 roku w domu technika w Gdańsku, domagał się utworzenia wolnego państwa kaszub , kosztem ziem polskich. To Tusk, nasmiewał sie z historii naszego kraju, z jej dziejowym pechem i radził by wyjeżdżać z tego przegranego kraju być jak najdalej od Polski. Tusk to kosmpolita, to smieć i wróg Polski, wiec kazdy Polak ma prawo o nim mowić co chce,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać go na misję do Somalii ! Tam rozpocznie pracę u podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk lepszy od Kaczyńskiego? Jak lżono prezydenta to chyba nie trzeba przypominać. Gdzie kary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dawno temu przestrzegałem,że przyjdzie czas na więźniów politycznych,będzie jeszcze gorzej,a mianowicie:pod pojęciem "nieprzystosowany społecznie"(w PRL-u tego nie było)jest możliwość wydawania wyroków do odsiadki,jak również kierować osobników(niewygodnych) do zakładów psychiatrycznych i tam ich wykańczać.Naród jest zniewolony i inwigilowany do tego stopnia,że ludzie sprawy sobie z tego nie zdają.Przywilej wolności słowa w wolnej Polsce,mają rządzący i media,natomiast normalny człowiek krytykujący niech zapomni o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy drugą Białoruś, nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dawno temu przestrzegałem,że przyjdzie czas na więźniów politycznych,będzie jeszcze gorzej,a mianowicie:pod pojęciem "nieprzystosowany społecznie"(w PRL-u tego nie było)jest możliwość wydawania wyroków do odsiadki,jak również kierować osobników(niewygodnych) do zakładów psychiatrycznych i tam ich wykańczać.Naród jest zniewolony i inwigilowany do tego stopnia,że ludzie sprawy sobie z tego nie zdają.Przywilej wolności słowa w wolnej Polsce,mają rządzący i media,natomiast normalny człowiek krytykujący niech zapomni o tym.
No to SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ. DYMAĆ TYCH KOMUCHÓW Z PLATFORMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...