Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studia rolnicze: Gdzie nauczyć się rolnictwa

Utworzony przez Absolwent, 26 października 2011 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Ja nie mogę niczego złego powiedziec o Cosinusie. Sama kończyłam tam kierunek fryzjerstwo.Nie zdałam matury i nie chciałam mieć w plecy 2 lat nauki. Poszłam do szkoły policealnej. Zdalam w miedzy czasie mature, ale teraz już mogę pracować w zawodzie. Dla mnie to bardzo dobre rozwiazanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem Wam ze miałam doczynienia z Żakiem i szybko przepisałam sie do Cosinusa. Tam sciema z tym darmowym nauczaniem. Czegos takiego nie ma.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolałam wybrac sie na kursy przygotowujące do matury w Cosinusie i rzeczywiscie są bardzo pomocne, jesli chodzi o usystematyzowanie całego materiału.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , tutaj na pewno mysle ze spokojnie mozemy zdecydować sie na szkołe Cosinus. Bardzo wiele osób chwali sobie ta szkołe i na pewno coś dla siebie wybierzecie bo jest tu bardzo wiele fajnych kierunków.
Oczywiscie na maturze świat sie nie kończy i nie ma co od razu tez widziec tego wszystkiego w ciemnych kolorach. Ja chodze na kurys do Cosinusa i troszke mi to pomaga w przygotowaniach. Jednak nie mysle o tym ze moze mi sie nie udac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w szkołach policealnych też sa wlasnie takie kierunki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie jesli swoja przyszlość wiążecie z rolnictwem, agroturystyką, to mysle ze własnie taka szkoła jak Cosinus i ten kierunek sa swietnym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, pójdziesz do szkoły, nie wydasz złotówki na nauke a wyjdziesz jeszcze z dyplomem. Tak powinno wyglądac szkolnictwo w naszym kraju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze - to jesli chodzi o kobiety mozna też spróbować przecież z takim kursem kosmetycznym. Tu na pewno bez problemu znajdziemy prace. Przedłużanie rzęs jest teraz bardzo modne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie wydaje ze mozna iść na agroturystykę do Cosinusa. Moim zdaniem to fajna i bardzo dobra szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tym kierunku ta nauka trwa również 2 lata czy moze dłuzej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze sa takie kierunki, bo dzięki temu mamy po prostu większy wybór i dzieki temu dobieramy kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami.
Idz sobie do Cosinusa, zrób rachunkowość i sama bedziesz to umiała robic. I jeszcze do tego tez zaoszczedzisz. To najlepsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra teraz jest własnie w tej szkole na kierunku opiekun medyczny. Mówi ze szkola jest super, bardzo wysoki poziom nauczania, super nauczyciele. Jest zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, Cosinus to bardzo dobre rozwiazanie i sama przyznam ze jesli miałabym sie decydować na jakąś ze szkoł to włąsnie tą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...