Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stypendia na KUL. Nie zawsze dla najlepszych studentów?

Utworzony przez jajec, 23 listopada 2012 r. o 15:57
no i gdzie ta afera wg. radia tok? na całym świecie osiągnięcia np. sportowe dla uczelni są premiowane pełnym stypendium, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle piszecie o czym donosi jakiś tokfm? Już bardziej obiektywnych źródeł, niezwiązanych z GW, nie znacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto ich tego nauczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KUL'u takie rzeczy ? kombinatorstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ameryke odkryli, tak jest od lat i na kazdej uczelni. i jaki w tym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty się brać, a nie udawać naukowca i czekać na pieniądze za średnią 5.0 Ludzie, nauka jest dla WAS, a nie dla pieniędzy:/ Nie ogarniam takich ludzi, no sory na uniesienie się, ale ja może i nie jestem dobrym studentem, ale pracuję i mam sporo doświadczenia, a nie ci, co siedzą, kują a potem czekają na mannę z nieba za dobrze zdane egzaminy... i płacz po studiach, że pracy nie ma "a bo ja miałem średnią wysoką, i same 5 na dyplomie, czemu nie mam pracy???"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stypendia naukowe powinny obejmować tylko studentów studiów doktoranckich i osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Co komu po piątkach? Gdyby rzeczywiście studenci udzielali się naukowo, pełnili funkcje nadobowiązkowe (nie jakaś działaność artystyczna niezwiązana z kierunkiem studiów), może i miałoby to jakiś sens, a tak? A te piątki to czasem i za ładne oczy są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestań (...) zaśmiecać forum swoją psychozą. idź się (...). idą święta to przynajmniej rodzina od (...) odpocznie....
Ostatnio edytowany 25 listopada 2012 r. o 11:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajec napisał:
no i gdzie ta afera wg. radia tok? na całym świecie osiągnięcia np. sportowe dla uczelni są premiowane pełnym stypendium, nieprawdaż?
ale w tym wypadku wcale nie muszą być dla uczelni,mogą być gdziekolwiek zresztą ze stypendiami jest lepszy kwiatek,otóż ks.rektor postanowił się zatroszczyć o księży doktorantów i za niby posługę duszpasterską ,przyznaje stypendia.Jak zwykla dla księży,bo biedaki nie mają z czego żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wladze KUL POWINNY PUBLICZNIE PODAC OSIAGNIECIA SPORTOWE TEGO STUDENTA !1 I WSZYSTKICVH, ktorzyt sie takimi zaswiadczeniami PODPARLI !! PODAC NA TABLICACH OGLOSZEN i w INTERNECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłupek napisał:
przestań (...) zaśmiecać forum swoją psychozą. idź się (..). idą święta to przynajmniej rodzina od (...) odpocznie....
Spoko, jestem na strazy A tak a propos tematu - to akurat ze stypendiami były zawsze przekręty...Studiowalam na państwoej uczelni, gdzie były dośc sztywne limity dochodów w rodzinie, któryfch nie mozna było przekroczyc, jeśli chciało sie mieć miejsce w akademiku. W tamtych czasach było to jakies 400 zł. na osobę. I co? W akademiku mieszkali ludzie, którzy prowadzili studenckie zycie na takim poziomie, na jakie ja - osoba z nienajgorzej sytuowanego domu mogłam sobie jedynie pomarzyć (winko w lodówce, wyjście na pizze co wieczór etc). Natomiast moja kolezanka wynajowała pokój z dziewczyną, którą musiała regularnie dokarmiać, gdyz ta rzeczywiście miała dochód w rodzinie na poziomie tych 4 stówek. Ale szans na akademik nie miała, z powodu braku pewnych znajomości.
Ostatnio edytowany 25 listopada 2012 r. o 11:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...