Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Superrolnicy poszukiwani. Czy jesteś Rolnikiem Lubelszczyzny?

Utworzony przez Chełmianin N, 27 marca 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
              ROLNIK LUBELSKIEGO! Głowom lubelskim potrzebny skok cywilizacyjny, żeby zrozumieli, że nie ma regionu Lubelszczyzny. Urzędnik województwa szuka rolnika lubelskiego, bo chce mu przyznać tytuł gospodarza najlepszego. Lubelszczyzna  do danego terenu została zawężona a tępa głowa takim stwierdzeniem została urażona. Urzędnicy tylko prawda z obłąkania Was wyzwoli, a czy Minister Rolnictwa z tym się zgodzi i zezwoli?                                                                                                       Warszawa,21 marca 2014r.                                 Dziękuję za zwrócenie uwagi na nieprawidłowe użycie przeze mnie określenia Lubelszczyzna.Co do meritum sprawy ma Pan niewątpliwie rację.Wypada mi jedynie wyrazić ubolewanie,że ze względu na wagę poruszonego w audycji radiowej problemu nie przełożyłem należytej staranności do strony językowej i użyłem formy potocznej, która jest niepoprawna.                                                                       Z poważaniem                                                                          M. Sawicki.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubiegłoroczni laureaci to faktycznie najlepsi z najlepszych, dobry pomysł z tym konkursem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...