Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suplementy

Utworzony przez xcaas, 16 stycznia 2020 r. o 11:21
Ostatnio zainteresowały mnie różnorakie suplementy diety oparte o naturalne ziołowe składniki i tak się zastanawiam gdzie coś sensownego będzie można kupić. Jak znacie jakiś sprawdzony sklep, gdzie takie produkty można dostać i jest gwarancja, że są jakościowo na dobrym poziomie to się podzielcie się namiarami. Poza tym jak ktoś zna jakieś zdrowe suplementy, dzięki którym można poprawić funkcjonowanie organizmu to też chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, ale zawsze sklep proaktiv.pl miał bardzo wiele ciekawych produktów opartych o naturalne składniki więc myślę że sensownie będzie do nich zajrzeć pewnie coś interesującego będzie tam można wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...