Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIe dość że natura przeciwko nam to jeszcze Platforma z PSL-em rzucają kłody pod nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kłody pod nogi? PIS - owcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto prowadzi działalność wie, że są lata zysków i strat. Każdy kto pracuje powinien wiedzieć, że pewnego dnia może stracić pracę. Tylko rolnicy i chłopi zawsze jak ten przysłowiowy proboszcz wołają daj,daj,daj, a jak już im coś dasz to wołają mało,mało. Może ktoś in powie, że jak się nie ubezpieczysz to możesz stracić i będzie to egzekwował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kłody pod nogi? PIS - owcu?
CZERWONE te kłody POjebie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe dość że natura przeciwko nam to jeszcze Platforma z PSL-em rzucają kłody pod nogi
Z Twoich pieniędzy. W końcu płacisz podatki nie? I bardzo dobrze, że ubezpieczeni wezmą więcej. Więcej osób ubezpieczy się na przyszłość. Górnicy ze Sląska - dostają z budżetu. "Frankowcy" - dostaną. Rolnicy - dostają. A polski przedsiębiorca? Dostaje, ale po kieszeni. A Twój PiS, zamiast zrobić coś konkretnego, będzie szukał "agentów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Ja jeśli nie chce ponosić strat w swojej pracy to też się uezpieczam. I tak robi kazdy myślący człowiek bez względu jaki zawód wykonuje. Znam trochę środowisko wiejskie i wiem że im ciągle mało, mało, mało. Daj, daj, daj. Nie wierzę też że nie stać ich na ubezpieczenie bo kasy mają tyle za nie jeden chciałby taką mieć. Tylko nie piszcie że jeśli coś mają to za kredyty. Większość społeczeństwa na coś za kredyty: domy, samochody, firmy itp. Tylko nie piszcie że gdyby nie rolnik to nie byłoby co jeść. Ale gdyby nie. lekarz, pielęgniarka nie byłoby szpitala, gdyby nie strażak nie byłoby gaszenia pożarów itd itd itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos nigdy nie pracowal na roli, nigdy nie zrozumie problemow rolnika - ponizsze wypowiedzi tylko to potwierdzaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Twoich pieniędzy. W końcu płacisz podatki nie? I bardzo dobrze, że ubezpieczeni wezmą więcej. Więcej osób ubezpieczy się na przyszłość. Górnicy ze Sląska - dostają z budżetu. "Frankowcy" - dostaną. Rolnicy - dostają. A polski przedsiębiorca? Dostaje, ale po kieszeni. A Twój PiS, zamiast zrobić coś konkretnego, będzie szukał "agentów".
Zanim PIS zacznie robić coś konkretnego musi sobie oczyścić przedpole właśnie z agentów,płatnych pachołkow wcześniej moskiewskich teraz brukselskich,media,telewizję z dzieci resortowych bo inaczej ta czerwona,komunistyczna banda bedzie wszystko wywracać i rzucać te kłody pod nogi,wypier dolić wszystkich co mają cokolwiek za uszami,żeby POLSKA była POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem na roli i wiem, że to ciężka praca ale nie można usprawiedliwiać tym braku ubezpieczania się. Z obserwacji wiem, że na wsi na wiele rzeczy pieniądze się znajdą, nawet na kościół lub inne około kościelne wydatki, które proboszcz sobie wymyśli, ale jak trzeba zapłacić za ubezpieczenie to okazuje się, że nie jeden ma węża w kieszeni. Dlaczego ja muszę ubezpieczyć swoje mieszkanie by dostać odszkodowanie lub zapłacić za szkodę wyrządzone innym a rolnik ma być z tego obowiązku zwolniony? Stop przywilejom grupowym, które finansują najgorzej wynagradzani w tym kraju pracownicy tacy jak ja i wielu czytelników. Dosyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos nigdy nie pracowal na roli, nigdy nie zrozumie problemow rolnika - ponizsze wypowiedzi tylko to potwierdzaja.
  Jeżeli ktoś nigdy nie prowadził firmy, to nigdy nie zrozumie problemów pracodawcy. Ty jako rolnik płacisz 100zł KRusu, ja jako pracodawca 1000zł zusu. Średnia mamy 550zł. A takie same świadczenia przysługują Tobie i mi. Nieźle nie ? Ja aby zatrudnić pracownika i dać mu minimalną 1750 brutto, czyli dla pracownika 1286 zł do ręki ponoszę koszt 2100zł. Oczywiście są to zwykłe koszta, a nie ukryte jak urlopy czy L-4. Powiedz mi gdzie ginie te 800zł ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim PIS zacznie robić coś konkretnego musi sobie oczyścić przedpole właśnie z agentów,płatnych pachołkow wcześniej moskiewskich teraz brukselskich,media,telewizję z dzieci resortowych bo inaczej ta czerwona,komunistyczna banda bedzie wszystko wywracać i rzucać te kłody pod nogi,wypier dolić wszystkich co mają cokolwiek za uszami,żeby POLSKA była POLSKĄ.
    Mądrze chłopak mówi. Wypier dolić wszystkich urodzonych po 1989! Tylko urodzeni po 1989 nie mają nic wspólnego z kominizmem!!! Reszta rodziłą się w komunistycznych szpitalach, chodziłą do komunistycznych szkół, pracowała w koministycznych firmach, oddychała komunistycznym powietrzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos nigdy nie pracowal na roli, nigdy nie zrozumie problemow rolnika - ponizsze wypowiedzi tylko to potwierdzaja.
Zawsze można zmienić zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...