Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świąteczne inspiracje w Hotelu Luxor

Utworzony przez zaor, 5 grudnia 2014 r. o 10:57 Powrót do artykułu
Ciekaw jestem czy przybędzie poseł Piotr Sz. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko przepięknie i słodko, pwenie redaktorek jadł za darmo obiad i pił kawusie. Dla mnie to wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja wiem, jakie oni mają tam świąteczne inspiracje. Pewnie nowe "śnieżynki" dla posłów sprowadzili :) Od tamtej akcji luxor kojarzy mi się tyko z prostytutkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja wiem, jakie oni mają tam świąteczne inspiracje. Pewnie nowe "śnieżynki" dla posłów sprowadzili :) Od tamtej akcji luxor kojarzy mi się tyko z prostytutkami.
To też jest jakaś reklama.Każdy pomysł jest dobry.Gdyby tak jeszcze zaprosili posła..-pewnie też bym skorzystał z tej okazji.Pozostałe atrakcje w domyśle..chyba by były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam, skandali, posłów i prostytutek nie było. Za to dobre jedzenie i naprawdę przytulnie. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym jedynie prostytutki w głowie...Dramat. A wracając do tematu świąt to w tamtym roku moja firma zoorganizowała wigilię w tym Hotelu.  Obsługa profesjonalna, jedzenie wyśmienite. Nic dodać , nic ująć.;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam, skandali, posłów i prostytutek nie było. Za to dobre jedzenie i naprawdę przytulnie. Polecam
 
A wracając do tematu świąt to w tamtym roku moja firma zoorganizowała wigilię w tym Hotelu.   Obsługa profesjonalna, jedzenie wyśmienite. Nic dodać , nic ująć. ;)
  Napiszcie coś jeszcze o tych Wigiliach. Może ja też swoją zrobię w tym hotelu.  :lol: Na razie tylko dwóch klakierów. Czekamy na następnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdę tam na pewno bo obok jest agencja towarzyska i może będzie rabat na święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rabat na święta :) Ja tam wolę zarezerwować hotel w pięknym mazowszu i wybrac się na fajny weekend z rodziną, a nie agencja :D
Ostatnio edytowany 17 maja 2015 r. o 14:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kolegę wyżej. Lepiej samemu coś sensownego zarezerwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny hotel ale ceny zwalają z nóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...