Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Kto widział wypadek w centrum miasta?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 11:25 Powrót do artykułu
A monitoring nie działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działa ale nie widzi tego co trzeba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu regularnie przy czerwonym przejeżdżają 2 auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monitoring to fikcja. czekam, az ktos namaluje pod "czujnym okiem" kamery wielkiego penisa na placu i osmieszy tym miasto i osoby odpowiedzialne za patrzenie w kamerke. osoby, ktore w nocy zawsze spia i przez to mozna np. wejsc do fontanny i pic w niej piwo, a pozniej bic sie z przypadkowymi ludzmi i policja nie przyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie pracuje Straż Miejska pod kierownictwem nowych komendantów a policja jak zwykle szuka frajerów którzy zrobią za nich robotę a oni ordery wezmą takich mamy fachowców w tej komendzie aby siedzieć i nic nie robić bo z miasta ich wynieśli pod zakład aby mogli spać bo kto tam poleci coś zgłosić tylko samochody i wożenie tyłków albo siedzenie na zapleczu stacji ORLEN to im najlepiej wychodzi bo mieszczą się trzy radiowozy miłego siedzenia panowie,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tu jest sprawa jasna po co ten artykuł ,jest monitorng , a 71 letniego sprawcę na przebadanie  czy jeszcze może prowadzić auto , piszę to całkiem poważnie w ponidziałek mój były kolega z pracy gość ok 75 lat wpakował by się we mnie na czołówkę tylko dzięki mojej reakcji nie doszło do dzwona starsi panowie wolniej i z rozwagą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem i kamery też.Na miejscu był tłum świadków,tylko policjantom się nie chciało ustalić i przesłuchać,a teraz głupiego szukają,żeby kilka lat łazić po tzw. niezawisłych sądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie komendancie proszę ich wygonić na patrole piesze po Świdniku bo dostali nowe samochody wożąc tyłki nie są w stanie przy takich prędkościach zobaczyć co się dzieje na ulicach jak chodzą piesi i jak jeżdżą kierowcy w okolicy VENUS chodzenie na skróty i jazda pod prąd a gdzie POLICJA gania się ze STRAŻĄ MIEJSKĄ JEŻDŻĄC JAK W KOLUMNIE PO ULICACH JEDNI ZA DRUGIMI RADIOWOZY NIE SĄ DO ZABAWY . PANIE KOMENDANCIE BRAK EFEKTÓW WASZYCH DZIAŁAŃ WEŚCIE SIĘ ZA ROBOTĘ BO ZA TO WAM PŁACIMY DZIĘKUJEMY ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring jest. Ale ciekawe czy sprawny. Już nie raz coś działo się pod jego okiem a straż miejska głupio tłumaczyła się ze kamera była w druga stronę odwrócona, a tak naprawdę nie działał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek postaw ich pieszo przy rondzie Honorowych dawców osocza i niech obserwują ruch kołowy i pieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może utalentowany pan zastępca straży miejskiej się tym zajmnie. Spejalnie dla niego utworzono stanowisko:) - tak się tu odchodzi na emeryturkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy monitoring zadziala, gdy w nocy namaluje wielkiego penisa na placu? jak myslicie, przyjada wtedy miejscy lub policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie to tak usuwać niewygodne komentarze o władzach Świdnika???? - do moderatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świdnik ma centrum xd jak wieś może mieć centrum xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...