Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
#zmieniamylidera PIS na @tulajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2:14     :)       https://www.youtube.com/watch?v=CfOT0rSvmH4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek jak widać po wpisach zadbał o odpowiedni PR w internecie, normalny człowiek ma mdłości na widok takiej perfidnej wazeliny jego klakierów   może od razu ogłoście go królem Polski a nawet Jezusem? :lol:   przypominam, że rozmawiamy o bezrobotnym od 10 lat ministrancie, który poza stażem w KMP Lublin nie pracował nigdzie a za chwilę zostanie posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super akcja #zmieniamylidera na @tulajew !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek, nie wygłupiaj się i nie pisz już na tych forach DW i KL z pochwałami na siebie. I tak już dostałeś, co chciałeś. Odpuść ;-) Sąsiad z dołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek jak widać po wpisach zadbał o odpowiedni PR w internecie, normalny człowiek ma mdłości na widok takiej perfidnej wazeliny jego klakierów może od razu ogłoście go królem Polski a nawet Jezusem? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny poseł :) jak życ? W PiS-ie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czekałam na kogoś wiarygodnego z PiSu i stało się. Wszyscy gratulujemy Sylwestrowi. #zmieniamylidera na @tulajew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innych posłów PiS prosimy o nieprzeszkadzanie Sylwestrowi. Tak zwyczajnie dajcie mu działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwórzmy Sylwestrowi stronę na Wikipedii !!! Kto pierwszy? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki lubelski nikoś dyzma - od ministranta do posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 9 lat nie dał się kupić. Mówicie, że "bezrobotny radny"; a ilu siedzi w ławach rady takich, co za "poprawne" głosowania załatwili ciepłe posadki sobie i swoim rodzinom?! Sylwester Tułajew nigdy się nie sprzedał i dlatego w niedzielę dostał po raz kolejny głos mój i całej mojej rodziny! Powodzenia Panie Pośle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy kanapa na okładce wygląda jak penis? Dyskusja radnych"    ->>> http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000005086,czy-kanapa-na-okladce-wyglada-jak-penis-dyskusja-radnych.html    Pamiętacie tę sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle proszę pamiętać, że zaufaliśmy Panu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle wspaniały wynik mimo tego że tzw. Starzy wepchali się na lepsze miejsca na liście które należało się Panu. co takiego zrobił np. sobon że był przed Panem? Nie wspomnę o pierwszej trójce. #ZMIENIAMYLIDERA NA Tułajewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sejmie pewnie tez bedzie sie popisywał? Przynajmniej będzie smiesznie bo lepiej to na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(cyt.:) "Istotnymi sprawami będą dla mnie edukacja i finanse publiczne". Się uśmiałem... Wielokrotnie pytałem Pana Tułajewa (za co mnie w internecie blokował), co takiego sprawiło, że poparł nominację dyr. Lucjana Miciuka na stanowisko dyr. ZS 12 przy Sławinkowskiej, wiedząc (!) o wielu nieprawidłowościach jakie z p. Pinokiem się wiążą - np. wynoszenie ze szkoły jedzenia, mobbing, lewe dochody z wynajmu szkolnych sal i pomniejsze? To dobrze, że przegnano komuchy ale tow. Sylwestrowi nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Tułajew pieniążki na kampanię od parafii dostał z tacy. Pracą się nie splamił bo dwie lewe rączki , ma to nawet do pracy w gminie w Jastkowie się nie dostał.Bo po co ? Bruksela mu się  po nocach śni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Tułajew pieniążki na kampanię od parafii dostał z tacy. Pracą się nie splamił bo dwie lewe rączki , ma to nawet do pracy w gminie w Jastkowie się nie dostał.Bo po co ? Bruksela mu się  po nocach śni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia mój głos był na pana oddany i i wierze Głęboko że głos nie zmarnowany.Powodzenia panie Sywestrze.I tak to miało wyglądać.Tylko młodzi i tylko PIS.Poodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...