Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester w TV: Beata Kozidrak zaśpiewa za 200 tys. zł

Utworzony przez Piotr Małogowski, 30 grudnia 2010 r. o 10:33
Czy to dużo? Odliczmy Vat, zapłatę dla członków zespołu oraz wkład własny, zostaje naprawdę niewiele. Ja jako prezes 3 spółek i współudziałowiec we 2 netto miesięcznie zarabiam nieco ponad 100 000zł, co wcale nie jest jakąś bardzo wygórowaną kwotą (weźmy pod uwagę spłatę samochodu, 2 mieszkań, opłaty oraz utrzymanie rodziny). Wiem, ze za chwilę pojawią się głosy, że "ona tak naprawdę nic nie robi" - jedna rada, zamiast gadać weźcie się do roboty, ja pracuję praktycznie 24/7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpadla u mnie ta piosenkareczka i Ci co jej tyle za to placa. Uwazalem ja za skromniejsza. Az nie chce mi sie sluchac. Taka pycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z WIELKIM szacunkiem PANI BEATKO UWIELBIAM PANIA jest PANI moja IDOLKĄ Cchce choc raz w zyciu zarobic 20 tys juz nie 200tys... a ja m-cznie mam tylko 1tys... i takie teksty psuja wszystko ja sylwestra jak co roku sidze w domu i rycze myslac z roku na ropk co mnie czeka bo jak narazie to tylko wzrost swiadczen..ktore musze robic... i nedznie zyje . nic wiecej...nie chce slyszec kolejnych obiecanek przez rzadzacych..ze bedzie lepiej mam tego DOSC....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenkareczka od siedmiu boleści ale kasa jak dla divy operowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co ludziska stękacie, musi mieć na nowe kozaczki za 6 tysiaków (pisali o ty jakoś ostatnio) i naprawę audicy A8, którą ostatnio zjechali oboje z mężem z drogi:-) Oj widać, że ktoś tej pani ostatnio robi dobrą reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro może sobie dorobić do emerytury - to czego nie! Ale dziwię się tym co płacą. Na pewno nie ze swojego portfela, bo innaczej by musieli się leczyć. Ciekawe, czy to z moich podatków i kto to kontroluje? Dużo zdrowia Pani Beato i wielu udanych operacji plastycznych. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzućcie jej jeszcze trochę, to przecież ledwie wystarczy na chleb ze smalcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazo napisał:
Podpadla u mnie ta piosenkareczka i Ci co jej tyle za to placa. Uwazalem ja za skromniejsza. Az nie chce mi sie sluchac. Taka pycha
Uważałeś ja za skromniejszą ???????? He he he he ,ale jajca.No to nie znasz jej wcale. To najbardziej pazerna postać w świecie tzw. badziewia muzycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KREW ZALUWA K****.Nasze Państwo "biedne" żeby załatać dziurę to wymusza większe podatki.A tacy pajace niedość że z playbeku zagra to jeszcze tyle kasy bierze.Jak chcą nasi politycy dziurę łatać to niech taki dają za granie o jedno zero mniej i będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spier***aj ty biznesmenie tam gdzie dostaniesz jeszcze więcej jak ci za mało, tu nie wypisuj swoich wypocin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpier***ić tą niby publiczną naszą telewizję,to się w pale nie mieści aby tak szastać publicznymi pieniędzami. Ot nastały czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 tys jak dla zespołu to nie jest dużo,ale 150 dla Górniak to przesada 20 by wystarczyło dla tej kapryśnej przyblakłej gwiazdki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast beaty kozidrak proponuje posluchac Adel na koncercie sylwestrowym w nowym kanale telewizji n nPremium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...