Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sypią się mandaty za brak maseczek. 615 w województwie lubelskim

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 9 sierpnia 2020 r. o 12:46 Powrót do artykułu
A czemu nie mogą wysłać alertu RCB do wszystkich tak jak przed wyborami ?? Ja nie mam telewizora to skąd mam wiedzieć że wczoraj w nocy znowu coś nasz ,,rząd'' coś ustalił ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie mogą wysłać alertu RCB do wszystkich tak jak przed wyborami ?? Ja nie mam telewizora to skąd mam wiedzieć że wczoraj w nocy znowu coś nasz ,,rząd'' coś ustalił ??
 "mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało" zawsze aktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przypomnienia. Nakaz zakrywania ust i nosa nałożony Rozporządzeniem jest bezprawny ponieważ ogranicza konstytucyjne prawa i wolności. Jeśli zaś przywołamy Ustawę o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób to obowiązek noszenia maseczek można nałożyć tylko na osoby chore i podejrzane o zachorowanie - a nie na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjmować mandatow!!!! Odmawiać!!!!!. Sąd: Karanie za brak maseczki niezgodne z konstytucją - "Sąd Rejonowy w Kościanie uznał, że konstytucja nie pozwala ukarać za złamanie nakazu zakrywania ust i nosa, a także zakazu przemieszczania się" - pisze Rzeczpospolita. Sędzia odmówiła wszczęcia postępowania, powołując się - jak pisze dziennik - na wolność poruszania z art. 52 konstytucji, a w kwestii maseczek – na wyrażoną w art. 31 zasadę proporcjonalności ograniczania praw i swobód. "Rozporządzenie nie może być podstawą ograniczenia tej wolności, należy to uczynić ustawowo – stwierdził sąd, art. 54 kodeksu wykroczeń, uznając w tym wypadku za blankietową normę" . To co, sie dzieje w naszej biednej kolonii to dopiero początek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...