Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczecin: 20-latek został postrzelony, bo wjechał w policjanta

Utworzony przez ~marek~, 6 marca 2010 r. o 12:08
SMIAC MI SIE CHCE Z WAS !!! WCALE TO NIE PRAWDA ZE NAPADL POLICJANTA !!!! POLICJANT MA ZWICHNIETA REKE A NIE ZLAMANA I Z TEGO CO MI WIADOMO TO NIE PRZEZ CHLOPAKA !!!!! jKA BY TO BYL WASZ ZNAJOMY CALKIEM INACZEJ BYSCIE PISALI !!! NIE !! WTEDY BY BYLO JE*** KUR***** ZASTANOWCIE SIE TROCHE .. MNIEJ BANDYTOW BANDYCI TO CI KTOZY KRADNA, GWACA ZABIJAJA A NIE CI KTORZY NEI STANELI NA ZWYKLA KONTROLE... uZYWAJA SLOWA FRAJER LICZ SIE Z KONFEKCJAMI .. nIE WIESZ CO TO ZNACZY NIE UZYWAJ BO NAPEWNO NIE WIESZ CO TO ZANCZY SKORO TEGO SLOWA URZYLES NA CHLOPAK. JESTESCIE BEZLITOSNI CHLOPAK LEZY W SPIACZCE W SZPITALU BEDZIE WARZYWEM A WY PIERD**& GLUPOTY TRZEBA BYLO HEGO ZABIC. NIKOMU TAKICH RZECZY SIE NIE MOWI. KTO WAS WYCHOWYWAL ZE MACIE BRAK SZACUNKU DO SWOICH ???? BANDA WIESNIAKOW OSADZAJACYCH TYLKO INNYCH . TROCHE TOLERANCJI DLA KAZDEGO A NIECH POLICJA ROBI WSZYSTKO NIE ....... HEEEEE. MOZE KIEDYS WAS COS SPOTKA I ZMIENICIE NASTAWIENIE DO NICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnojki za wasze komentarze pojdziecie do piekla wraz z tym policjantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjancik za dyche, sierota ze zwichnieta raczką, życie chłopakowi zmarnował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie mu zmarnował? A co on, niewinny biedny chłopak potrącił policjanta który biegał z radości po ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jurek~ napisał:
BRAWO POLICJA! Należy jak najszybciej przeszkolić wszystkich policjantów w strzelaniu do celu, nalepsza jest klatka piersiowa lekko w lewo od mostka, łysego kierowcy w dresie, za kierownicą BMW lub Calibry. Zaręczam, że po miesiącu emisji w TV filmu z akcji pościgowej za uciekającymi żulami, zakończonej odstrzałem niepokornych deb***i, znów będzie można spokojnie wyjść na miasto czy wysłać dziecko na zakupy... Nie ma dnia żeby gdzieś ktoś nie napadł na policjantów, jak nie Szczecin, to Puławy, Warszawa i tak w koło Polski. Musi być bat na takich bandytów!!!
Jestes glupi uwazasz ze kazdy kto ma bmw i nosi dres powinien dostac kulke?? Ja jezdze subaru robionym na zamowienie mam 5 litrow pod maska i jak goni mnie policja to uciekam im na 3 biegu. Ale to trzeba czuc i rozumiec a taka ci*** jak Ty nigdy tego nie pojmie bo nie wiesz co to znaczy milosc do samochodow. A samochod to rzecz mechaniczna i mi np. juz nie raz walnely hamulce. Nie wiem jak dokladnie tam bylo ale znam Marcina mieszkalem z nim w jednym bloku i on przestepca nie jest a bledy mlodosci kazdy z nas popelnialczlowiek uczy sie na bledach pamietaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda poje*****w! znam tego czlowieka i nawet nie wiecie jakim byl czlowiekiem a piszecie o nim ze byl smieciem.kazdy pisze jaki to nie byl przetepca..kurde halo przestepca jest ten co gwalci i zabija a nie ten co jezdzi bez prawa jazdy.zaklame szmaty z was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zasady powinien był go zabić, a w Panoramie i w TVN24 powinna być retransmisja - szkoda, że celował tak nisko, trzeba było między oczy. W stanach nie było by problemu, ale my nigdy do tego nie dorośniemy dla tego banda dres pedałów w "subaru" będzie siała postrach na ulicy. Miłość to Ty masz do siebie frajerze - "szacun" że w ogóle umiesz pisać bo to wśród takich jak Ty rzadko się zdarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny człowiek zatrzymuje się do kontroli i nie próbuje nikogo przejechać. Brawo dla policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...