Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szedł przez centrum Lublina i wybijał szyby

Utworzony przez Marcin, 4 grudnia 2012 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Zdelegalizować alkohol Po marihuanie ludzie takich rzeczy nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Spiczynie będzie miejscowym bohaterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monitoring miejski się popsuł ?? Typek powinien leżeć skuty na glebie po pierwszej wybitej szybie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLE ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
a jako dodaktową karę powinien w godzinach szczytu sprzątać deptak tam i z powrotem np. przez miesiąc, w kamizelce z napisem "jestem czub" (w niektórych stanach tak sie robi) i nie ważne czy jesteś bezdomny, z tytułem profesora czy prezesem dużej firmy. Skoro stałeś się złoczyńcą i złamałeś ustalone reguły, to państwo tak cię potraktowało. Sądż, że jeden z drugim chociaż przez chwilę by się zastanowił zanim kopnie w śmietnik bądź powybija szyby na przystanku.
A z nim ten drugi,co obsługuje miejski monitoring, żeby więcej nie chlał i nie spał na służbie.Obu do kamieniołomów do roboty,albo do straży miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nie sieją, sami rosną, jak chwasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnik miejski spał na służbie, jak zwykle nic nie robią obiboki. A gębę tego gościa powinno się umieścić na witrynach sklepowych , żeby ludzie go zobaczyli, chyba się nie wstydzi, taki bohater?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No taki kraj, takie miasto, taka służba I dobrze, ktoś zaczął rozwalać miasto od zewnątrz, a nie jak władza od środka Szkoda, że nie wybił okien w posterunkach policji, ratuszu i w kańciapie miejskich na Podwalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne scierwo ktore chce przetrwac zime w wiezieniu za nasze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
wiesniak je... przyjechal do wiekszej miesciny i nie ogarnął !
Myślisz że z Warszawki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z monitoringu: http://retrix.pl/Wandal.avi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...