Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef gabinetu prezydenta RP ws. ewentualnego weta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 r. o 20:44 Powrót do artykułu
cóś takiego ,adrian wykrył ..pewne nieprawidłowosci? takie głupoty to łysolu może gadać do dupy mojego psa ,wielka mi tajemnica co zrobi? ano skieruje to do TK kwaczego ,a potem długopis podpisze glupio sie uśmiechając ,jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda ewentualnym Vetem duzo by zyskal.Ale niestety starego psa nie nauczysz nowych sztuczek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuj Adrian, pamiętaj, że to Prezes wystrugał z ciebie Prezydenta. Podpisuj bez szemrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mówił o żadnym wecie - bzdury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weto by było złe - bo ludzie czekają na reformy sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię PiSu ale też nie mam powodu by kochać PO. To właśnie za rządów PO były największe przekręty w spółkach skarbu państwa, za ich rządów podnieśli podatek VAT i podnieśli wiek emerytalny.Wszyscy słuchaliśmy na "taśmach u Sowy" co tamte elity sądziły o państwie polskim, no i te niewątpliwe powiązania ich z aferą Amber Gold i przekrętami przy wykupie kamienic w W-wie.Teraz jest dobry czas na rozliczenie bo za kilka lat to się przedawni. Dlatego cieszy mnie ta ustawa o sądach. A tak naprawdę to nie będzie już na kogo głosować w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma innilej opcji jak 3xTAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian podpisuje hurtem co mu na stół rzucą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 X tak.. czekaj czekaj czy to nie referendum z 1946 I wprowadzenie komuny w Polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma innilej opcji jak 3xTAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie za rządów PO były największe przekręty w spółkach skarbu państwa, za ich rządów podnieśli podatek VAT i podnieśli wiek emerytalny.Wszyscy słuchaliśmy na "taśmach u Sowy" co tamte elity sądziły o państwie polskim, no i te niewątpliwe powiązania ich z aferą Amber Gold i przekrętami przy wykupie kamienic w W-wie.Teraz jest dobry czas na rozliczenie bo za kilka lat to się przedawni. Dlatego cieszy mnie ta ustawa o sądach. A tak naprawdę to nie będzie już na kogo głosować w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy TAK dla reformy sądownictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O naiwności! Przecież ta reforma jest po to, żeby nadal było tak, jak było. Mają się tylko zmienić sędziowie i numer telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas kończyć postkomunistyczną Polskę tylko 3 podpisy prezydenta to zakończą. Wnuki komunistów i postkomuniści przewrotni - teraz chcą 3 X veto - komuniści w referendum z 1946 I wprowadzenie komuny w Polsce.... a 3 x tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak losowanie sędziów to zagrożenie dla renomowanych adwokatów i platformy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#KASTA do reformy - 3 razy TAK dla reformy sądownictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy TAK dla reformy sądownictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...