Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szewnia Góra > Śmierć na zakręcie

Utworzony przez kamil, 3 lutego 2008 r. o 21:18
no i kolejny mlody szybki niestety niewiele majacy pojecia na temat jazdyw swoim importowanym bmw zapewne 5 ze swoja kochanie konczy na drzewie...brawo kierowco oby tak dalej...tylko dziewczyny szkoda[RiP]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ile mi wiadomo to nie miał Prawa Jazdy W ogóle nie posiadał i nie dość że nie miał prawka to siad za kółko po Alkoholu mając 1.6 promila Alkoholu i siadać za kierownicą to już jest SZALEŃSTWO i stało się to co zawsze się dzieje w takich przypadkach ŚMIERĆ zabił dziewczynę 16 letnią i za to powinien siedzieć w wiezieniu minimum 10 Lat i powinno być Nakazem Sądu zabronione mu ubiegania się o PL dożywotnie Tacy jak ten młody chłopak 18 lat bez prawka i pijany to nie powinni już w ogóle zezwolić na zrobienie PL. Dla Takich Prawo powinno być rygorystyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lamus zabił moją kuzynke!!!!!!!! zajebać chuja!!!!! 1.6 promila!!!!!! i chodzili ze sobą od prawie roku!!!!!!!!!!!!!!! a ona ma na swoin gg opis "kocham cie grzesiu" jak by widziała ze ten grzesiu ją zabije to by chyba nie jechała!!!!!! a co na to jego starzy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niego nie ma żadnego usprawiedliwienia powinien ponieść za to kare i to surową nie mając PL wsiad do Samochodu i jeszcze był pijany nie może być żadnego pobłażania takim jak on mając 18L bez PL i po pijaku. Powinien ponieść karę 5 Lat więzienia i to bez zawiasów i to mało i brak możliwości zrobienia PL przez minimum 15 Lat od wyjścia z Więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja kuzynaka: Myślisz ze Grzesiek chciał ją zabić???To się mylisz On ją kochał!!!A pozatym to czego Magda wsiadała do samochodu z pijanym??? Wiem że to jej życia nie wróci ale :((::((Szkoda mi i Magdy i Grześka;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze juz za pużno kogos osadac bo wina jest i jego i jej ale na mlodośc i nierozwage nie ma usprawiedliwienia...Grzesiek zawinil bo nie powinien wsiadac za ółkoale Magda powinna tez siewykazac rozwagoi nie wsiadac z pijanym...młodzi ludzie a tak szybko zniszczli i stracili swoje zycie przykre jest to ze rozwaga przychodzi po czasie...wyrazy współczucia dla nich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszyscy myślicie,że to Grześka tylko wina to grubo się mylicie!!!!! Magda wiedziała z kim jedzie i w jakim on był stanie... Nikt ją nie zmuszał do tego żeby z Nim jechała,no ludzie!!!!!!!! Grzesiek jest świadomy tego co zrobił,a kara więzienna go tylko zabije!!!! Nie mówię,że Grzesiek jest święty,bo bardzo zle zrobił ...ale gdzie też byli rodzice Grześka jak w ogóle nie miał prawka a jezdził samochodem!!!??? Ze szczerego serca współczucia dla rodzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam kondolencje rodzicom i rodzeństwu Magdy oraz współczucie dla jej kochanego,Grześka i jego rodziców. To co się wydarzyło niech pozostanie dla nas wszystkich wielką lekcją,byśmy umieli poważnie i roztropnie podchodzić do życia-gdyż i my nie jesteśmy bez błędów. Nie winię tutaj ani Grześka ani Magdy,ponieważ wszyscy,w tym wieku mamy różne niezdrowe pomysły,proponuję niech każdy przeżywający to wydarzenie pamięta,że mamy rodziców którzy są dla nas najlepszymi aniołami stróżami. ''Śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą''(ks. Jan Twardowski)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była wina tak samo jego jak i jej. Nie ma co się kłócić. Tak naprawdę nikt nie wie co tam się stało oprócz Grześka. Wiecie jak on by się poczuł gdyby poczytał i posłuchał jakie głupoty ludzie wymyślają? To szczyt chamstwa. Nie znałam ich ( tylko z widzenia ), ale jest mi cholernie przykro i nie wyobrażam sobie nawet co teraz czuje ten chłopak. Przecież z tego co wiem on chciał ją ratować! Sam cudem przeżył. Współczuję rodzinom i znajomym... 3majcie się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą Justyna!!! Ja znam Grześka i to dobrze, a Magde z widzenia..."Grzesiek chciał zabić Magde"-Co za idiota wymyślił taką nie stworzoną historyjke??!!Grzesiek Madzie KOCHAŁ i nadal Ją KOCHA!!!Ludzie zrozumcie, że On tego nie chciał!!I znająć Grzesia to On oddał by za Nią życie!!A wy piszecie, że Ją zabił!!Zastanówcie się nad tym co piszecie i mówicie!!Słowa ranią bardziej niż czyny!!Ludzie nie widzieliście tego, nie byliście tam!!To po co gadacie??!!To co się wydarzyło wie tylko Grzesiek, ale w sumie to część tego bo był On nieprzytomny!!Pozatym to nie była Tylko Jego wina!!Jeśli Magda nie wsiadłaby do samochodu z pijanym to by żyła!!A wiedziała co robi!!Gdyby została to wogóle by się to nie stało...A jeśli nawet to tylko Grzesiek by ucierpiał!!Ale teraz można tylko gdybać:(:(Postawcie się na miejscu Grześka...Jak On to przeżywa, jak cierpi...Nie dość, że stracił swoją ukochaną to jeszcze spędzi najlepsze lata życia w więzieniu!!Pomyślcie o tym co On poczułby gdyby to wszystko przeczytał!!Nie dość, że już jest załamany to jeszcze taki cios... Dzisiaj był pogrzeb Madzi:(:(I przypuszczam, że Grześ o tym nie wiedział...Szkoda mi i Grzesia i Madzi!!MADZIU NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI!!!!ZAWSZE BEDZIEMY O TOBIE PAMIĘTAĆ!!!GRZESIEK TRZYMAJ SIĘ!!!NIE RÓB GŁUPSTW!!!JESTEŚMY WSZYSCY Z TOBĄ!!MAGDA[*][*][*] CZEMU TY???:(BOŻE CZEMU TAK SIĘ STAŁO???POWIEDZCIE, ŻE TO NIE PRAWDA!!!!!!!!!!!!!PROSZE!!!:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałam Magdy, znałam za to Grześka... i on też na opisie w gg ma "Kocham Cię Madziu"... Największą karę już dostał - przez niego zginęła osoba, którą bardzo kochał... Nic mu jej już nie zwróci:-( Rozumiem żal i pretensję bliskich Magdy, ale tak pewnie musiało być, nikt nie mógł tego przewidzieć. Niewinna zabawa zakończyła się tragedią... Ale pomyślcie ile razy Wy wsiadaliście do samochodu z pijanym kierowcą??? Przecież każda taka przejażdżka mogła zakończyć się podobnie. Nie usprawiedliwiam Grzesia, ale mnie również denerwują teksty typu: "Chciał ją zabić"... Jeżeli stało by się to po trzeźwemu, to pewnie nikt by nie miał do niego pretensji... niestety było inaczej... Moje szczere kondolencje dla znajomych i rodziny śp. Madzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bede tutaj usprawiedliwiac Grzeska za to co zrobił bo to jest z pewnościa jego wina i on za to odpowie ale postawcie sie teraz w jego sytuacji... ktoś z Was zabija dziewczyne swojego życia i co teraz?? wyobrażacie sobie z czym on teraz bedzie musiał żyć?? nie zrozumcie mnie źle - to jest jego wina ale on do konca zycia bedzie placił za to co zrobił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jednak zrobił to ... prowadził samochód bez prawka , pod wpływem alkoholu .. gdyby ja naprawde kochał nie narażał by jej na takie niebezieczeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale jednak zrobił to ... prowadził samochód bez prawka , pod wpływem alkoholu .. gdyby ja naprawde kochał nie narażał by jej na takie niebezieczeństwo!" Po pierwsze O ile mi wiadomo To Grzesiek nie chciał brać Magdy...Koleżanki mówiły jej żeby nie wsiadała...A Ona co??Wsiadła!!! Wiem że o zmarłych się zle nie pisze ale Nie bede patrzeć jak mieszacie Grzeska z błotem!!Nie piszcie że Magda nie imprezowała i nie piła alkoholu!!I chodziła na imprezy i piłA!!mam fotki jak siedzi na IMPREZIE z PIWEM!!!To nie jest tylko Grzeska wina!!Czego jej rodzina nie wiedziała że chodzi z Nim??Dlaczego twgo pechowego dnia powiedziała że idzie do koleżanki??I wróci o 22...Okłamała rodziców...I co dalej nie widziecie że też jest winna??I nawet nie zawaham się powiedzieć że Ona też była PIJANA!!Nie gadajcie tylko na Grzeska!!!To nie tylko On jest winny!!!Zrozumcie ludzie nie znacie Go to się zamknijcie!!!!!!!!!!MADZIU przepraszam za te słowa ale musze Grzesia bronić!:( [*]MADZIU[*] Na zawsze w naszy sercach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mówisz ze masz zdjecia ze Madzia piła ?? Jakoś nie chce mi sie w to wierzyc. Moze wyslesz mi te zdjecia na gg to ci uwierze. Madzia byla wspaniałą dziewczyną a to co napisałaś zabrzmialo chamsko . U mnie na imprezie Madzia nawet jednego kilonka nie wypila. A ze zobaczyłaś ją jak stoi obok niej piwo to nei znaczy ze to jej !!!!!!!!!! moje gg 8421995
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze ludzie co Wy wygadujecie ze "Grzesio" jest nie winny, A Madzia chciała i jechała. Nie powinnismy tak brac życia. Jest tylko jedno. On wiedział co robi bo miał juz te niby 17 czy 18 lat to nie jest chłopak, którego umysł zatrzymał sie na latach 15. On juz wie że życie to nie jest gra w której jest 50 życ, a jednak wsiadł do samochodu i jechał bez PRAWA JAZDY. Moze kochał Magdę bo nie wiemy co sie działo w jego sercu ale moim zdaniem jakby ją kochał nigdy by Ja nie naraził na cierpienie, bol a w tym przypadku na śmierć. Z całych sił zostawił by ja i sam by jechał pod wpływem tylu promili alkoholu. Dla mnie to jest wszytko proste-wsiadła bo nie chciała i jak tu wiekszość uwaza ze to jest jej wina,poprostu bała sie o ukochana osobe miała nadzieje ze go uchroni przed złem, ale niestety on Jej nie uchronił. Pozwolił na to by ona umarła. Jakby nie chciał zeby Jej sie cos stało nie wsiadła by za kierownice, nie zabierał by jej, a co najwazniejsze nie jechał by tak szybko... Wg mnie miejsce dla niego przez kilkanascie lat dla Niego to jest wiezienie bo nic nie wytłumacza takiego zachowania... A za jakiś czas i tak nas wszystkich osadzi Sąd Najwyższy.... A teraz Zostawmy Madzie już w spokoju bo Jej to życia nie wroci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślisz że ja poj**ana jestem??I co bedziesz miec mój numer gg...Jak wafla szukasz to nie tan adres...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek jestesmy wszyscy z TOBA !!! A wy ludzie nie wiecie co mowicie !!! To moglo spotkac kazdego i co wtedy ??? Znalem ich oboje ajjj... On sie przez Magde zmienil jak nie wiem on by jej gwiazdy z nieba przyniosl !!! Nie zrozumiecie tego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie ze jesteśmy z Tobą Grzesiu! Czekamy na Ciebie! [*] dla Madzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nikt nie powie o tym ile ona miala % bo z tego co wiem to sporo wiecej od niego...zreszta teraz to i tak nie wazne jej nikt nei wskrzesi a on ma cale zycie przed soba. na pewno jest to tragedia dla rodziny przyjaciol i w ogole bo mloda dziewczyna pelna zycia...ale pamietajcie medal ma zawsze 2 strony i wina rowniez po tych 2 stronach lezy...przemyslcie czy magda by chciala byscie tak pisali o grzesku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...