Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoły nauki jazdy w Lublinie: Którą wybrać?

Utworzony przez kaka, 30 września 2010 r. o 12:21 Powrót do artykułu
czarna mamba napisał:
Ja polecam Formułę L do kazdego podchodzą indywidualnie ,zależy im żeby nauczyć a nie tylko kasę wziąć za kurs .Jak już jeździć to z Pawłem B Sylwkiem i Edziem
Chyba was popi.....lo to słabienka szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kdr napisał:
Chyba was popi.....lo to słabienka szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z reka na sercu polecam auto GT na dworcowej. Jeździłam z wiekszością pracujących tam instruktorów ( są bez zarzutu ale p. Krzysztof wg mnie jest najlepszy!( taki z prawdziwego zdarzenia instruktor - pełen pasjii w tym co robi !) Żałuję tylko, ze tak pózno na niego trafiłam ... POza tym, sprawy papierkowo-finansowe bardzo sprawnie załatwiane ... Oczywiscie zdałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frania napisał:
ja z reka na sercu polecam auto GT na dworcowej. Jeździłam z wiekszością pracujących tam instruktorów ( są bez zarzutu ale p. Krzysztof wg mnie jest najlepszy!( taki z prawdziwego zdarzenia instruktor - pełen pasjii w tym co robi !) Żałuję tylko, ze tak pózno na niego trafiłam ... POza tym, sprawy papierkowo-finansowe bardzo sprawnie załatwiane ... Oczywiscie zdałam!
Gratulacje:) tez miałem pare lekcji w auto GT i musze powiedziec, ze na jazdach ucza, a nie chrzania głupoty jak na przyklad w kulce (2 godz gadania o motorach, zero zwracania uwagi na to jak jezdze). w auto Gt odnioslem wrazenie, ze czują wartośc mojego pieniądza i nie marnują go, tylko dają uczciwie co mi sie należy Egzamin w poniedziałek, zobaczymy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-NieDlaRankingow napisał:
Warto wybrać szkołę, w której uczy się na 6-cio biegowym Yarisie- to tylko po części prawda. Niektórym problem sprawia inny sposób wkładania wstecznego, pomijając już to że szkolenie nie jest uniwersalne, bo po zdaniu kierowca może jeździć przedłużonym i podwyższonym mercedesem sprinterem, oby tylko DMC < 3500 kg. ... Różnica jest wiadomo jaka. Ranking szkół lepiej olewać. Są 2 rodzaje szkół - jedne "idą na rękę" i mówią jasno: nie umiesz jeszcze zdać egzaminu, ale wypiszemy papiery jeśli chcesz. Drugie w zasadzie nie puszczą, puki klient nie opanuje wszystkich smaczków - kilku miejsc w Lublinie trzeba nauczyć się na pamięć. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem takich ludzi którzy uczą się jazdy na pamięć. Bu ha ha. Wiersza naucz się na pamięć a nie jazdy po drodze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem w ośrodku WRC, zdałem za pierwszym razem jestem naprawdę zadowolony i cena też ok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...