Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokujące nagrania z udziałem policjantów. Namawiają do picia, proponują seks

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2019 r. o 10:33 Powrót do artykułu
patologia ogarnia kolejne sfery życia społecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle dobrych ludzi z powołaniem jest odrzucanych podczas rekrutacji, a na ich miejsce przyjmuje się po prostu bezmyślne bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bastion platformy - same kryształy tam mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdańsk do dawna jest zwany polskim Palermo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czemu się dziwicie, praca w służbach mundurowych - nie tylko w Policji - dano temu przestała być atrakcyjna. Z wielu powodów. Nabory trwają ciągle, chętnych mało więc się przyjmuje przygłupów bo nor,alni nie chcą. Doświadczeni funkcjonariusze odchodzą bo naczelnicy wydziałów mają ich gdzieś, nie dają awansów, grafik służb układają jak chcą bo młodzież musi mieć wolny weekend czy popołudnie. I takie są efekty. Jeśli nie zmieni się podejścia rządzących (nie tylko obecnych) do służb to będzie tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym środowisku są czarne owce.. życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacznie gorsi kiszczakowcy pozbawili ks Popiełuszkę życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba psuje się od głowy. Skoro cały łeb tej ryby już całkiem zgnił, to teraz czas na pozostałe części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie były - "Psy z Gdańska - to były barany z Gdańska" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni byli z tych co uciskaja własny naród,a naród nimi gardzi i ich nienawidzi. Ale za czyim milczący przyzwoleniem tyle lat twal ten proceder?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy Panie Duchnowski, nie kazdy. Niech pan farmazonow nie gada. 17 lat sluze i n8gdy takiej opcji nie mialem. 17 lat na ulicy. Z drugiej strony gdy policjant zostanie oskarzony kłamliwe to prawie wszyscy przelozeni podkulaja ogon i radadz sobie sam- może o tym coś Pan powie???? Nie bronie tych pajac.....W z nagrania bo albo typowi debil......e albo synalkowie komendanto.......W którym wszystko wolno i szybko awansuja- aaa z do wyjścia ich filmów - kazdy wie jak jest w kuluarach i zaciszu pracy patrolowķi jak pijaczek zesra sie w radiowozie albo zrzyga z krwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 3 razy do czynienia z patrolami policji, zatrzymali grzecznie, kulturalnie, raz dali mandat i słusznie bo za wolno hamowałem już za biała tablicą, Teraz na wysokości tablicy białej mam już 50 km. Patologię trzeba zgłaszać i eliminować nic więcej. Pozdrawiam wszystkich policjantów, nie martwcie się szanujemy WAS mimo, ze niektórzy (niewielu) to patologia w mundurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogóż to dziwi? To Gdańsk przecież...a to..."wolne miasto"...MIASTO WOLNE OD PRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem szacunek dla policji i policjantów. Ale to było kiedyś. Powyższy filmik pokazuje że ten szacunek właśnie stracili. To jest filmik który wypłynął. A ile jest takich zachowań gdzie filmik nigdy nie wypłynął lub po prostu go nie było? Można się domyślać że dość dużo. To tak dla wyjaśnienia gdyby znaleźli się obrońcy z tłumaczeniem że "w każdym stadzie...". Ja przynajmniej już w takie tłumaczenia nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gdańsku wszystko co nienormalne to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy policji jako instytucji oraz ludzi w niej pracujących nie szanowałem i miałem totalną racje. Eksperyment Stamford pokazał, że nad nimi trzeba mieć kontrolę i powinni mieć kamerki przy mundurach. Pozwać takich to mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdańsk. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobic im test na narkotyki,wtedy bedzie bardzo smiesznie...Bo ni zawsze caly towar z zatrzymania trafia do depozytu poilicji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego sanki na 2 miesiące a nie na 3 jak zwykłym obywatelom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...