Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztab Komorowskiego chce pozwać Kaczyńskiego za wypowiedź w Lublinie

Utworzony przez bzyk, 12 czerwca 2010 r. o 16:21
Widzę, że Mucha znowu zaczyna skakać. Januszek za mało skrzydełka przypalił? Znowu z Januszkiem w jednej drużynie, czy to tylko nieudolna próba przypomnienia o sobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja od zawsze myslem, ze lepsza sluzba zdrowia to prywatna. tak też mówiła sawicka i cale PO....A tu niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Cymbałom zwanym sztabem gajowego Komorra rozum już odebrał (wiele tego nie było). Mucha, Tusk Komorowski łżą jak palikmiot - wielokrotnie przekonywali, że trzeba prywatyzować służbę zdrowia. Teraz w panice łżą. Oni tak mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czereśniak Całopolski, łże, jak bura suka Dorna. Tutaj jest link: www.platforma.org/download/(gqWYZ57YrXailKWWZ0Xf32iiiqWVaIypo4HQW52fll2frq-hVKbXZ1WkrWjXk9rLn4Tc0rbWgJyWXlmgpHycUpySnYfVlYHk)/pl/defaultopisy/3/3/1/program_po_1216116511.pdf W linku zaś: Efektywne zarządzanie – prywatne i publiczne Szpitale rządzą się takimi samymi zasadami rachunku ekonomicznego jak inne podmioty gospodarcze. Efektywne zarządzanie na poziomie szpitala jest niezwykle istotne zarówno z punktu widzenia pacjentów, jak i personelu medycznego. Niestety, podobnie jak w przypadku na przykład przedsiębiorstw państwowych, nadzór właścicielski sprawowany przez podmioty państwowe nie sprzyja efektywnemu zarządzaniu w służbie zdrowia. Prywatyzacja będzie służyła poprawie efektywności, a więc podniesieniu jakości usług oraz obniżeniu ich kosztu. Nie ma powodów, aby szpitale nie były normalnymi przedsiębiorstwami, nadzorowanymi przez właścicieli za pośrednictwem rad nadzorczych, które – w trosce o zapewnienie wysokiej rentowności – zatrudniałyby najlepszych, dostępnych menedżerów. Dzięki prywatyzacji w Polsce powstałaby grupa wysokiej jakości menedżerów służby zdrowia, którzy są bardzo potrzebni z punktu widzenia obsługi całego systemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa PO o prywatyzacji Szpitali i Służby Zdrowia to był kolejny {HAK} na Lecha Kaczyńskiego którym by POdzielił społeczeństwo. którego nie zdążył podpisać. Na tym {HAKU} teraz wisi Komorowski i całe PO. Ps; Niech ją Komorowski PO~dpisze a teraz może, to wygra wybory w 1szej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melek napisał:
Czereśniak Całopolski, łże, jak bura suka Dorna. Tutaj jest link: www.platforma.org/download/(gqWYZ57YrXailKWWZ0Xf32iiiqWVaIypo4HQW52fll2frq-hVKbXZ1WkrWjXk9rLn4Tc0rbWgJyWXlmgpHycUpySnYfVlYHk)/pl/defaultopisy/3/3/1/program_po_1216116511.pdf W linku zaś: ... Prywatyzacja będzie służyła poprawie efektywności, a więc podniesieniu jakości usług oraz obniżeniu ich kosztu. Nie ma powodów, aby szpitale nie były normalnymi przedsiębiorstwami, nadzorowanymi przez właścicieli za pośrednictwem rad nadzorczych, które – w trosce o zapewnienie wysokiej rentowności – zatrudniałyby najlepszych, dostępnych menedżerów. Dzięki prywatyzacji w Polsce powstałaby grupa wysokiej jakości menedżerów służby zdrowia, którzy są bardzo potrzebni z punktu widzenia obsługi całego systemu.
Każdy wie, że Platforma Oszustów łże, w końcu nazwa zobowiązuje! Tak samo jak łże palikmiot - byłem na wiecu, Palikot zagłuszał wiec Kaczyńskiego, złamał prawo. Palikot zorganizował kontrwiec pod pozorem jakiegoś festynu - oszukał, złamał prawo. Teraz łże jak pies, bo się boi, gra ofiarę, a za plecami już rozpoczął układy z prokuraturą. A w sondażach dalej ponad 40% chce na tych oszustów głosować. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie- kto rządził przez ostatnie lata ? PO. Kto chciał prywatyzacji ? PO. Więc o co ta cała afera ? Czyżbyśmy mieli mieć Prezydenta , który ma pamięć dobrą , ale krótką ????? Mało tego , strzelającego gafę , za gafą i takiego , którego trzyma za rączkę Premier , bo bez niego ani rusz? O nieeeee, tylko nie to.............. Jak się robi błędy , to trzeba potrafić się do nich przyznać PO (Platformo Obłudy) Kłamstwo ma krótkie nóżki - niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto PO~d kim dołki itd; napisał:
Ustawa PO o prywatyzacji Szpitali i Służby Zdrowia to był kolejny {HAK} na Lecha Kaczyńskiego którym by POdzielił społeczeństwo. którego nie zdążył podpisać. Na tym {HAKU} teraz wisi Komorowski i całe PO. Ps; Niech ją Komorowski PO~dpisze a teraz może, to wygra wybory w 1szej turze.
Przeraza mnie cimnota spoleczenstwa. W Polsce nigdy nie bedzie dobrze bo nieuki nic nie rozumiejace popieraja komucha bylego ormowca Kaczynskiego. Ciemniaki i mohery nie sa reformowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@melek daruj sobie inwektywy. Chyba czegoś nie rozumiesz. Jaro mówił o opiece medycznej na podstawowym minimalnym poziomie i to wg mnie to psi obowiązek państwa. Link który przytoczyłeś utwierdza mnie w przekonaniu że biedniejsza część społeczeństwa nie wpisze się w biznesowe zasady rachunku ekonomicznego. Przemyśl to a nie CTRL+V. bywaj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta polityczna blondynka - gajowy Komorra właśnie obwieścił w Kielcach, że "przygotowujemy strategię wyjścia z NATO" Skąd oni wzięli takiego matoła? Jemu nawet przekrętów przy WSI nie trzeba wyciągać, sam się ugotuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Przeraza mnie cimnota spoleczenstwa. W Polsce nigdy nie bedzie dobrze bo nieuki nic nie rozumiejace popieraja komucha bylego ormowca Kaczynskiego. Ciemniaki i mohery nie sa reformowani.
Mnie natomiast przeraza ciemnota ( niby wykształconego) społeczeństwa, popierającego tych, przez których nasz kraj znalazł się na skraju upadku. Rozgrabiono wszystko , co było możliwe i dzięki tak myślącym jak Ty, rozgrabią wszystko do reszty. Ciemniakiem , to Ty jesteś. Wejdz w google , wpisz Dr.Rath-co, kliknij na filmik , obejrzyj dokładnie 4 jego części, a wiele zrozumiesz. Mam nadzieję ,że mózg Ci się rozjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co jeszcze "wiejski głupek" z preziem Wasilkiem wymyślą ?. Sawicka z Tą od Kopania i przesiewania już POczyniły starania, nieprawdaż. Komorowski może obudzić się z ręką w nocniku, jak w II turze Grzesiu Napieralski będzie walczył z Kaczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią , że,, tonący brzytwy się chwyta''. Coś w tym chyba jest - PO coraz bardziej tyłek moczy, więc będzie szukała dziury w całym ,żeby dobrać się do tyłka przeciwnika. Palikot ciągle miesza, a teraz zaczyna Komorowski i jego Sztab. Cóż ? Każdy chwyt jest dobry, zwłaszcza , gdy się ma poparcie tu i tam ( media , prokuratura itd). Mam nadzieję ,że J. Kaczyński nie ma zamiaru zmienić zdania na temat swojej wypowiedzi w Lublinie, bo to co powiedział jest zgodne z prawdą . Większość ludzi o tym wie, ( poza tymi z PO), którzy kręcą , jak tylko mogą. Ktoś , kto jest sam w porządku , nigdy nie nazwie drugiego kłamcą - prawda Palikot i spółka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma degeneruje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski pseudo "żyrandol" vel gajowy ma w głowie dwie synapsy, które w panice bezskutecznie się poszukują. Jak się nie znajdą (99% przypadków) to wali te głupoty o wychodzeniu z NATO, odkrywkowym kopalnictwie gazu, o przyjemności z odwiedzenia powodzian, o Dunkach kaszalotach, o tym, że znajdowanie szczątków po katastrofie to nie problem, że woda ma to do siebie, ze spływa, o pyrach, itp itd . Ja nie rozumiem, jak mogą być wyborcy, którzy chcą takiego tłuka mieć za prezydenta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamcę trzeba podać do sądu obwieścił dzisiaj Donek, nie mylić z Dunką, za którą Bronek z racji urody nie przepada. Wreszcie raz powiedział prawdę i złożył samokrytykę. Czekam teraz na lawinę procesów Donka Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Przeraza mnie cimnota spoleczenstwa. W Polsce nigdy nie bedzie dobrze bo nieuki nic nie rozumiejace popieraja komucha bylego ormowca Kaczynskiego. Ciemniaki i mohery nie sa reformowani.
a to wszystko z winy Profesora Bartoszewskiego - najwybitniejszy naukowiec z całej Platformy Obywatelskiej, a jak dotąd nie wychował żadnego doktora ani nawet magistra. A inni naukowcy z PO, jednak mają dużo mniejsze zasługi dla nauki od niego I stąd taka ciemnota tych, co popierają Komorowskiego Tuska czy Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Mówią , że,, tonący brzytwy się chwyta''. Coś w tym chyba jest - PO coraz bardziej tyłek moczy, więc będzie szukała dziury w całym ,żeby dobrać się do tyłka przeciwnika. Palikot ciągle miesza, a teraz zaczyna Komorowski i jego Sztab. Cóż ? Każdy chwyt jest dobry, zwłaszcza , gdy się ma poparcie tu i tam ( media , prokuratura itd). Mam nadzieję ,że J. Kaczyński nie ma zamiaru zmienić zdania na temat swojej wypowiedzi w Lublinie, bo to co powiedział jest zgodne z prawdą . Większość ludzi o tym wie, ( poza tymi z PO), którzy kręcą , jak tylko mogą. Ktoś , kto jest sam w porządku , nigdy nie nazwie drugiego kłamcą - prawda Palikot i spółka ?
o przepraszam, my w PO mówimy "tonący penisa się chwyta" co Janusz udowadnił na placu litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzież się ukrył bulterier Kurski i gwóźdź Ziobro?! MOŻE szuka w wermachcie babki Komorowskiego? najnowszy news ---jego dziadek to Edward Cullen!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MI WAS SZKODA OBRZUCACIE SIĘ BŁOTEM I OBELGAMI! ZMANIPULOWANI PAJACE WYSTARCZY TEMAT WAM PODRZUCIĆ A JUŻ WARCZYCIE NA SIEBIE JAK PSY!!! W IMIĘ CZEGO? PRZYNALEŻNOŚCI DO JAKIEJŚ PARTII? WYTWOROWI CWANIAKÓW KTÓRZY WAMI MANIPULUJĄ I CZERPIĄ KORZYŚCI!!! SZKODA MI WAS PROSTAKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...