Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szturm na Tesco w Lublinie. Sklep pozbywa się towaru, ceny obniżone o połowę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2019 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Byłem wczoraj szkoda jechać. Pustki a asortyment mały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo alkoholu.. przykre to, że przy każdej okazji lub bez niej ludzie chleją, bo "tak trzeba"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieny Red
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem 12 kg makaronu, 6 butelek octu, 4 worki ziemii kwiatowej 60l i 10 kg mąki. Cała rodzina szczęśliwa. Kocham Tesco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo alkoholu.. przykre to, że przy każdej okazji lub bez niej ludzie chleją, bo "tak trzeba"
 Przykre jest to że zaglądasz ludziom do koszyków, zamiast zająć się swoimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasy samoobsługowe zabiły Tesko, żal było do nich przychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten market zmienił właściciela to byłaby to bardzo dobra wiadomość. Robiłem tam zakupy od jego powstania. Ostatni rok to zjazd po równi pochyłej, zarówno jeśli chodzi o asortyment jak i jakość obsługi, czystość itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo alkoholu.. przykre to, że przy każdej okazji lub bez niej ludzie chleją, bo "tak trzeba"
 No i..??Przecież nie za twoje więc po co głupi komentarz. Zapytaj starego czy nie pił jak się urodziłeś-aś,, bo tak trzeba''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sępy się zleciały i wydziobały wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamkną wszystkie Tesco w Polsce bo ten market to żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat tam pracuje i mówi że jutro od 6.00 będzie wystawiony cały towar co mają w magazynie, na zapleczu. Wóda i kosmetyki też jeszcze są i jakaś elektronika. A to dopiero jutro bo w nocy ma dojechać jeszcze jakiś towar z innych sklepów sieci co tam się nie sprzedawał i liczą że jak wrzucą to razem to ludzie wymiotą im wszystko. Z ciekawostek powiem że pracownicy mają zakaz kupowania więc rodzinę podsyłają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie ta sama sytuacja. Ludzie szaleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy coś brat mówił o ciuchach czy bedzie też taka wyprzedaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pan Smaga na zakupach w Tesco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem 12 kg makaronu, 6 butelek octu, 4 worki ziemii kwiatowej 60l i 10 kg mąki. Cała rodzina szczęśliwa. Kocham Tesco
 ale wódki już nie kupiłem niestety i 500+ muszę wydać na coś innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jeszcze zestaw do lutowania kupić lub odsysacz bąków z pupy z filtrem węglowym w zestawie do podmywania pisiorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wywiesić a tescowiczów pełno . A to tylko wymiana towarów i producentów. Mentalność ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem 12 kg makaronu, 6 butelek octu, 4 worki ziemii kwiatowej 60l i 10 kg mąki. Cała rodzina szczęśliwa. Kocham Tesco
 ale bałwan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem 12 kg makaronu, 6 butelek octu, 4 worki ziemii kwiatowej 60l i 10 kg mąki. Cała rodzina szczęśliwa. Kocham Tesco
ale bałwan
 "sasiad" bałwan to ty jesteś. Nie rozumiesz dowcipu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eldorado się kończy. Teraz czas na kryzys, płacz i zgrzytanie zębów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...