Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukasz pracy? Idź na targi

Utworzony przez kokos, 19 lutego 2010 r. o 07:16
Propozycja zmiany tytułu artykułu: Szukasz pracy, znasz biegle 3 języki, masz praktykę w renomowanych firmach i spore doświadczenie? - idź na targi. ...inaczej to najwyżej pójdziesz i sobie ulotkę przyniesiesz. Nic więcej z tego ci nie przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chcesz zarabiać 1317 zł brutto to idz na targi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te targi to ściema, ściema, i jeszcze raz ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotem napisał:
i chcesz zarabiać 1317 zł brutto to idz na targi
lepiej zarabiać te 1300 brutto niż siedzieć przed komputerem na garnuszku mamusi i tatusia nierobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panładny napisał:
lepiej zarabiać te 1300 brutto niż siedzieć przed komputerem na garnuszku mamusi i tatusia nierobie
Lepiej siedzieć na garnuszku mamusi i tatusia niż robić na jakiegoś ćwoka za grosze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panładny napisał:
lepiej zarabiać te 1300 brutto niż siedzieć przed komputerem na garnuszku mamusi i tatusia nierobie
Nie siedzę na garnuszku mamusi i tatusia. Zaraz po skończniu szkoły średniej rozpoczełem prace. Studiowałem zaocznie i pracowałem. Więc daruj sobie Panieładny tego typu teksy i więcej szacunku dla osób bezrobotnych i szukających pracy. Nie wiadomo co Ciebie spotka w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...