Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szwecja: Mężczyzna próbował zbudować reaktor atomowy w kuchni

Utworzony przez OkO, 3 sierpnia 2011 r. o 20:44
Czy wy w tym Dzienniku zatrudniacie przedszkolaków z dysortografią? Ile razy można upominać pseudoredaktorów, że Internet jako nazwa własna piszemy z dużej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OkO napisał:
Czy wy w tym Dzienniku zatrudniacie przedszkolaków z dysortografią? Ile razy można upominać pseudoredaktorów, że Internet jako nazwa własna piszemy z dużej litery.
Wypisujesz bzdury. Jesteś ortograficznym dyletantem i nie zabieraj głosu jeśli się na czymś nie znasz. Słowo internet w takim wyrażeniu nie jest nazwą własną. Czy nazwą własną jest słowo "telefon", "antena" "telewizja" Do nauki gamoniu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze: gość bez szkół chciał zbudować reaktor atomowy w domu. Niezłe, powodzenia życzę. Ale może dobrze się stało, że zajęła się tym Policja. Gdyby chciał np. zostać chemikiem od wybuchów to mogłoby się udać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówi się "z dużej litery" tylko "wielką literą" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tytuł już myślałem że to w Lublinie.... a tak,do cholery,co ma to wspólnego z naszym regionem??? Nie macie o czym pisać ??? To ruszcie d... i wyjdźcie na ulice miasta ! Tematów nie zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam jusz wszystko ,pozostalo my tylko uzbroic glowice nukrealnom, i odpalic na moskwe, zyczta my celnego odrzutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...