Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szybka kolej do stolicy? Lubelscy posłowie zapowiadają walkę

Utworzony przez lubelak, 28 sierpnia 2010 r. o 11:24
No tak. Zbliżają się kolejne wybory czyli kolejne obietnice. Czyżby do tej pory lubelscy posłowie załatwiali sprawy dla Pcimia? Kiedy zaczną pracować dla regionów skąd pochodzą a nie dla partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby, ale o sukces nie ma co liczyć bo przecież to tylko kepasa wyborcza ! Było działać wtedy gdy przydzielano kasę na programy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyśliajcie się pseudo posłowie nieudacznicy. Dzisiaj w Wyborczej jest artykuł jak wyludnia się wschodnia cześć Polski. W tym artykule jest napisane, że na modernizację trasy kolejowej z Lublina do Warszawy nie ma co liczyć przez następnych kilkanaście lat. Więc lansiara Mucha, śmieszny Palikocik i anonimowa Gąsior-Marek nic nie wskurają bo nikt ich w sejmie nie traktuje poważnie. Zrsztą i tak przepadną w przyszłych wyborach. W lubilnie chcą wystawić Żuka. To jest Wasilewski II. Czarno widzę przyszłość Lublina. Ale sam sobie jest winien wybierając od 20 lat nieudaczników i aferzystów. W mieście o zrujnowanej infrastrukturze odciętym od świata gdzie 99% miejsc pracy to urzędy mieszkania są po 5 tyś za metr. To jakaś utopia. Ja w Rzeszowie kupiłem mieszkanie w nowym bloku po 3tyś złotych za metr. Teraz siedzę sobie i patrzę przez okno jak budują autostradę A2 i jak odlatują samoloty z nowoczesnego lotniska. Także lublinienie, serdecznie zapraszam do Rzeszowa bo tu jest przyszłość a w lublinie marazm i średnowiecze. Za 20 lat krowy będą tam wypasać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory,wybory wybory!! naobiecują i pojdą w chole.rę ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie lubelskim POosłom Warsza(f)ka obiecała jakieś ochłapy i po to ten medialny cyrk aby za dwa dni naczelny błazen RP odtrąbił przedwyborczy ,śmierdzący tanim POpulizmem, sukces.To już przerabialiśmy wielokrotnie i na taki lep to ino MUCHA może się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lublinianin napisał:
Nie wyśliajcie się pseudo posłowie nieudacznicy. Dzisiaj w Wyborczej jest artykuł jak wyludnia się wschodnia cześć Polski. W tym artykule jest napisane, że na modernizację trasy kolejowej z Lublina do Warszawy nie ma co liczyć przez następnych kilkanaście lat. Więc lansiara Mucha, śmieszny Palikocik i anonimowa Gąsior-Marek nic nie wskurają bo nikt ich w sejmie nie traktuje poważnie. Zrsztą i tak przepadną w przyszłych wyborach. W lubilnie chcą wystawić Żuka. To jest Wasilewski II. Czarno widzę przyszłość Lublina. Ale sam sobie jest winien wybierając od 20 lat nieudaczników i aferzystów. W mieście o zrujnowanej infrastrukturze odciętym od świata gdzie 99% miejsc pracy to urzędy mieszkania są po 5 tyś za metr. To jakaś utopia. Ja w Rzeszowie kupiłem mieszkanie w nowym bloku po 3tyś złotych za metr. Teraz siedzę sobie i patrzę przez okno jak budują autostradę A2 i jak odlatują samoloty z nowoczesnego lotniska. Także lublinienie, serdecznie zapraszam do Rzeszowa bo tu jest przyszłość a w lublinie marazm i średnowiecze. Za 20 lat krowy będą tam wypasać.
Ale w Lublinie mamy :Teatr NN Brama Grodzka ,Chachmej Jeszywe,Rozdroża iiii Tekturę iii plenery młodzieży po żydowskich kierkutach .....a Ty będziesz miał swąd wydobywający się z rur wydechowych samolotów i samochodów ...a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam nie trzeba szybkiej kolei, tylko taniej. W naszym państwie szybka równa się droga:P A kto takim czymś będzie jeździł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lublinianin napisał:
Ja w Rzeszowie kupiłem mieszkanie w nowym bloku po 3tyś złotych za metr. Teraz siedzę sobie i patrzę przez okno jak budują autostradę A2 i jak odlatują samoloty z nowoczesnego lotniska. Także lublinienie, serdecznie zapraszam do Rzeszowa bo tu jest przyszłość a w lublinie marazm i średnowiecze. Za 20 lat krowy będą tam wypasać.
chyba A4...albo to mieszkanie to też Twoje marzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA Ha ha ha ha ale się uśmiałem. Wole mieć swąd wydobywających się spalin z aut pomykających po autostradzie i zarazem mieszkanie i dobrą pracę niż te śmieszne wasze teatrzyki, które i tak normalnych postępowych ludzi nie interesują. One wam chleba nie dadzą. Chleb wam dadzą inwestycje. O te nieststy trzeba zabiegać. A żeby zabiegać to trzeba sobie wybrać dobrą władzę a nie aferzystów. Jako młody człowek bardzo lubię sport a tu mam go pod dostatkiem na najwyższym poziomie. Resovia siatkówa roi się od światowych gwiazd. Stal Rzeszów żużel ekstraklasa bardzo silna drużyna a jak jeszcze skończą budowę wspaniałago stadionu, o którym w Lublinie nawet nie możecie sobie pomarzyć to Stal włączy się do walki o mistrzostwo Polski. A w Lublinie co najwyżej mogę pójść na zawody łucznicze i nie wspominajcie o piłce ręcznej kobiet bo tego i tak nikt nie ogląda. Zresztą polska liga kobiet stoi jeszcze na niższym poziomie niż piłka nożna mężczyzn. Także pozdrowionka. Jak na stare lata będę chciał wrócic do Lublina to pewnie nie będę miał kłopotów z terenem do wypasania krów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem Politechnikę w Lublinie. Przypadek sprawił, że złożyłem CV do jednej z firm w Rzeszowie i o dziwo zadzwonili po 3 dniach. Pojechałem na rozmowę i mnie zatrudnili. To nie jest jakaś duża firma ale w tej chwili zarabiam 3,6 tyś na rękę. Z kredytem na 62 metrowe mieszkanie w nowym bloku nie było problemu. Fakt jeszcze nie wykończone ale pomału jakoś to będzie. Jak bym został w Lublinie to pewnie przy dobrych wiatrach pracował bym za 1,5 tyś złotych i mieszkał z rodzicami bo o własnym mieszaniu nawet nie próbował bym marzyć zważywszy, że ceny w Lublinie za 1m kw to jakaś utopia. Także warto spróbować wyrwać się z tego klerykalno zacofanego miasta i spróbować żyć w innym niekoniecznie w Warszawie. W Rzeszowie jest też spoko i widać coraz więcej lubelskich rejestracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lublinianin napisał:
Nie wyśliajcie się pseudo posłowie nieudacznicy. Dzisiaj w Wyborczej jest artykuł jak wyludnia się wschodnia cześć Polski. W tym artykule jest napisane, że na modernizację trasy kolejowej z Lublina do Warszawy nie ma co liczyć przez następnych kilkanaście lat. Więc lansiara Mucha, śmieszny Palikocik i anonimowa Gąsior-Marek nic nie wskurają bo nikt ich w sejmie nie traktuje poważnie. Zrsztą i tak przepadną w przyszłych wyborach. W lubilnie chcą wystawić Żuka. To jest Wasilewski II. Czarno widzę przyszłość Lublina. Ale sam sobie jest winien wybierając od 20 lat nieudaczników i aferzystów. W mieście o zrujnowanej infrastrukturze odciętym od świata gdzie 99% miejsc pracy to urzędy mieszkania są po 5 tyś za metr. To jakaś utopia. Ja w Rzeszowie kupiłem mieszkanie w nowym bloku po 3tyś złotych za metr. Teraz siedzę sobie i patrzę przez okno jak budują autostradę A2 i jak odlatują samoloty z nowoczesnego lotniska. Także lublinienie, serdecznie zapraszam do Rzeszowa bo tu jest przyszłość a w lublinie marazm i średnowiecze. Za 20 lat krowy będą tam wypasać.
Przy autostradzie i lotnisku to 3tys. za metr to i tak drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak znów nam poseplenił lateksowy POseł: WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się co do ~były lublinianin~ w Rzeszowie są dobre warunki rozwoju i to miasto w porównaniu do Lublina bardzo prężnie się rozwija . Widać to na każdym kroku. Co chwile budowa jakiejś drogi. Ja pochodzę z woj. Lubelskiego i miałam do wyboru uczelnie Lubelską lub Rzeszowską bez wahania wybrałam Rzeszów. Lublin obumiera bo zamiast poprawiać warunki dla ludzi co do pracy , płac itd to tylko pogarsza. Do tego miasto robi się paskudne to nawet nie przyciągnie turystów. Wiec warto pomyśleć o innym regionie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...