Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak się przyzwyczaja kierowców do dziur w jezdni. List Czytelnika

Utworzony przez szofer, 7 kwietnia 2013 r. o 11:24
Przyjedzcie do Cycowa na drogę EOJEWÓDZKĄ 841 te na foto to pikuś,P.Kier.Panasiuk już w marcu obecywał łatanie no i co odszkodowania przekroczą naprawę drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
Przyjedzcie do Cycowa na drogę EOJEWÓDZKĄ 841 te na foto to pikuś,P.Kier.Panasiuk już w marcu obecywał łatanie no i co odszkodowania przekroczą naprawę drogi?
drogę WOJEWÓDZKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie dziury można załatać za wypłacone 13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z tym co mamy na Zadolu koło Opola Lubelskiego to mały pikuś. Aby wziąć i zaorać. Jak by tak stawiać u nas pachołki to by ich zabrakło w w gminnych magazynach. Zapraszam redakcje do nas żeby pokazała prawdziwe dziury na drodze. Nawet na Ukrainie maja lepiej. Nie chce tutaj nikogo personalizować ale "premier" niech przyjedzie i sobie pozwiedza nasz krajobraz z okna limuzyny bo na pewno będzie wolniutko jechał i zobaczy swoje rządy na temat stanu polskich "dróg". Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic! W Łomazach - powiat bialski - dziury w jezdni zasypują tłuczniem!!! Niestety nie wiem, do kogo należy ta droga, czy jest gminna czy powiatowa, a może wojewódzka, no ale taka praktyka to już przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widac zeby to bylo centrum miasta no ale faktycznie kiepsko to wyglada. Takie rzeczy po wejsciu do Unii nie powinny sie zdarzac ale jak widac wszedzie mozna je znalezc coraz czesciej ... Bełżyce zapraszają na stadion ... po drodze mozna za darmo wytłuc sobie zawieszenie ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało być tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodziewajcie się teraz miśków ładujących mandaty za jazdę po trawniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Ogrodowa to taka dzielnica Chełma, którą można porównać do lubelskiego Konstatntynowa. Żadne centrum, ot taka dzielnica dla nowobogackich stawiających domy po 250-300m^2. Nic dziwnego, ze p.Dariuszowi dwie dziury (jakich pełno w całej Polsce) przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejowiecka jest lepsza, prawym pasem to tylko nauka jazdy jezdzi bo musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani prezydent Fisz nie widzi co się dzieje na ulicach Chełma? Sama pewnie jeździ samochodem służbowym, to co tam naprawi się go za pieniądze podatników..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy gadacie w chełmie jeszcze czadowo będziemy mieli galerie i akuapark tylko ciekawe kto będzie kupował w tych galeriach jak na deptaku wszędzie karki z Lokalami do wynajęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałem opisać sytuację na drodze powiatowej pomiędzy miejscowością Potok Stany a Rzeczycą Ziemiańską droga ta znajduje się na granicy między gminą Potok Wielki a gminą Trzydnik Durzy a nalerzy do powiatu Kraśnickiego i Janowa Lubelskiego jest tam odcinek drogi do którego nie przyznaje się ani Kraśnik ani Janów bo powiaty nie mogą ustalić między sobą do kogo ten odcinek długości 150 metrów należy i jest nie remontowany od niepamiętnych czasów są takie dziury w jezdni że nie sposób przejechać.Mimo interwęcji mieszkańców nic się w tej sprawie nie robi nie obchodzi to ani starosty Kraśnika ani starosty Janowa Lubelskiego . Może wreszcie ktoś się zajmie tą sprawą może posłowie albo urząd Wojewódzki i doprowadzi do połączenia tych 150 metrów drogi aby kierowcy nie urywali sobie podwozi i kół bo to jest żenada i pokazuje jak nasi urzędnicy interesują się sprawami obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie nad tym czy przypadkiem nie zalozyc sprawy o narazenie mnie i mojej rodziny na mozliwosc utraty zdrowia lub nawet zycia poprzez to ze sa tak zaniedbane nasze drogi. Mam znajomego radce prawnego i bede jotro z nim rozmawial. Bo moze by tak zrobic i zalozyc poprostu pozew zbiorowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w Chełmie trzeba złożyć pozew zbiorowy. Już mnie to wkur..a. Jakie aquaparki chcą stawiać jak nie mają pieniędzy na nic to jest jakieś chore. Znów chcą ludziom z mózgu wodę zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym my rozmawiamy - jak nawet nie jest odśnieżony prawoskręt na Lubelska-Szpitalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kredytów się nabierze i wszystko się zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Polsce to jest na porządku dziennym, że dziury w jezdni się nie łata od razu. Musi pobyć pół roku albo i dłużej z pachołkiem oznaczającym "kierowco - uwaga" zanim ktoś tam się zmoleści i zasypie szutrem, a w najlepszym wypadku zaleje to asfaltem... Dlaczego u Niemca na drugi dzień zrobione, a u nas na drugi rok? ku*** nie moge do tego dojść o co tu się rozchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roki napisał:
Kredytów się nabierze i wszystko się zrobi
A CO , Z FOTO-RADARÓW MAŁO ??? wszystko w pizdu, poszło na premie i na nagrody ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...