Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taka kartka przyszła do aresztu w Lublinie. To nie był zwykły zajączek wielkanocny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2018 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zesz kurcze hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy porządek z ćpunami kunickiego i kruczkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłowo :-) Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po zbadaniu narkotestem okazało się, że plastelinowego zajączka dziecko wykonało z... cracku." nie rozumiem skad wiedza ze wykonalo je dziecko? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre dziecko, pewnie dostaje za darmo alimenty z funduszu alimentacyjnego tj. od podatników ok. 500 zł, do tego 500+ i rodzinne, razem ma ok. 1100 zł za darmo, gdzie ja po 38 latach pracy mam 1700 zł. Także dziecko kupę szmalu dostaje za darmo i dba o tatusia aby tam jak najdłużej siedział, bo jak wróci to jeszcze będzie musiało tatusia z tych pieniędzy co dostaje za darmo od podatniów  utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Typ wypomina dzieciom program 500+. To jet siroto program demograficzny. potrzebny do wzrostu narodzonych do zmarłych. I po 2 latach trzyma się dobrze. A gdzie byłeś jak Twoi malarze malowali kominy a inne nosili nocniki w szpitalach a nas SB POniewierali. Wtedy glina i zupaki dostawali na swe dzieci po 1700 zł/m-c a my szaraki po 72 zł/m-c. Nie wstyd Ci, że szczekasz na dobro dzieci i to polskich a nie muzułmańskich.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dożyć czasu gdy młodzi dojdą do władzy i szybko uchwalą podatek dochodowy od wynagrodzę gliny, zupaków i Parlamentarzystów. Ci ostatni nazwali swoje dochody dietą i w nosie mają obywateli co Im państwo zgarnia co m-c podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w PO nie ma nikogo kto był członkiem PZPR,a PIS stał się przechowalnią PZPRowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? Dlaczego kłamiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformiarze i arbuzy/psl/ to złodzieje okradli emerytów z ich pieniędzy złożonych w OFF tj.kwota 160 mld.Tuskowina obiecał emerytom wczasy pod palmami-sam zwiał a emerytów zostawił niech tylko myślą o palmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haahaha,dokładnie jedna czwarta obecnego rządu to byłe komuchy,są też resortowe dzieci.A już sam zarząd PiS to przecież w większości byli partyjnacy;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś przywalił z tymi palmami biedaku.Reformę emerytalną przeprowadził rząd AWS i właśnie palmami obecni pisowcy ją reklamowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komuchowate pisowskie zlodzieje zawsze kłamią.Pisiak powie prawdę yylko gdy się pomyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na zdjęciu jest zajączek z haszyszu a nie z cracku, co za debil to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Tusk i jego przydupasy są w PiSie. Ciągle mylą się, gdy kłamią? Cyt. "By żyło się lepiej w platformie" (D.Tusk), "przesiano wszystko na metr głębokosci" (E.Kopacz), "Trzecia liga hokeja ma się dobrze" (Mucha)... "Nie zlikwidujemy 500+, tylko utrudnimy do niego dostęp"... Co do komunistycznych korzeni, to każdy ma oczy i widzi, kto odbiera kasę i przywileje ubekom. Jakim trzeba być kłamcom, by zaklinać rzeczywistość. Ja widzę jak PO.N walczy o ubeków i komuchów. Kłamać trzeba "umić". A co do 150.000.000.000 zł wyprowadzonych z OFE @emeryt ma całkowitą rację. To Tusk/Kopacz niekonstytucyjnie okradł Polakow z tych pieniędzy. Powinien uzyskać zgodę na ich wybranie. Ja takiej zgody nie udzieliłem. Mają mój podpis? Jeszcze moment, a ci kłamcy i złodzieje z PO-ZSL zaczęliby ustawy przepychać na zasadzie: "Brak sprzeciwu 2/3 przeszło". Wystarczyłoby nie wpuścić inaczej myślących jak PO na salę Sejmową. A wiemy już, że potrafią to zrobić (Ciamajdan). Dlatego złodziejom z PO mówię stanowcze nie. I powinniśmy pomyśleć o zbiorowym pozwie za okradzenie naszych PRYWATNYCH kont OFE. Bo nie wiem jak wy, ale ja nic nie podarowałem PO-ZSL. Dlaczego zabrali mi pieniądze? Z bankowego konta też mi tak zrobią? Będę zagranicą i wówczas każą mi jakiś papierek podpisać, by kasy mi nie zwinęli (ukradli)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za Typ wypomina dzieciom program 500+. To jet siroto program demograficzny. potrzebny do wzrostu narodzonych do zmarłych. I po 2 latach trzyma się dobrze. A gdzie byłeś jak Twoi malarze malowali kominy a inne nosili nocniki w szpitalach  a nas SB POniewierali. Wtedy glina i zupaki dostawali na swe dzieci po 1700 zł/m-c a my szaraki po 72 zł/m-c.  Nie wstyd Ci, że szczekasz na dobro dzieci i to polskich a nie muzułmańskich.?
jak sie naklepie bachorów  to sie na nie zapieprza baranie, należą sie ale godne wynagrodzenia idioto jak nie dociera do ciebie, wtedy niech każdy ma tyle dzieci na ile je będzie stać, chcesz zapieprzać na cudze bachory to proszę, oddaj swój majątek, idz mieszkać pod most, nikt ci idioto nie  zabrania ale nie zmuszaj innych aby na kogoś pracowali. ZA DARMO TYLKO I WYŁĄCZNEI NALEZY SIĘ POMOC CIEŻKO CHBORYM. Codziennie modlę się o tych co wprowadzili 500+ aby odcierpieli w chorobie to, że musze zapieprzać na cudze bachory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za Typ wypomina dzieciom program 500+. To jet siroto program demograficzny. potrzebny do wzrostu narodzonych do zmarłych. I po 2 latach trzyma się dobrze. A gdzie byłeś jak Twoi malarze malowali kominy a inne nosili nocniki w szpitalach  a nas SB POniewierali. Wtedy glina i zupaki dostawali na swe dzieci po 1700 zł/m-c a my szaraki po 72 zł/m-c.  Nie wstyd Ci, że szczekasz na dobro dzieci i to polskich a nie muzułmańskich.?
jak świat światem istnieje to ludzie umierali i rodzili sie i nikt im nie płacił za pieprzenie sie i rozmnażanie poo 500+. Polska to nie burdel aby za pieprzenie się płacić, odwaliło ci, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@idiota... Dlatego jesteś i pozostaniesz idiotą, skoro myślisz, że 500+ jest za "pieprzenie". I bardzo dobrze, że wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Oni mają mózg w przeciwieństwie do ciebie i byłych roztrwaniaczy polskiego majatku (PO-ZSL). Był problem: niż demograficzny, masowa emigracja młodych rodzin, obumieranie lokalnych rynkow zbytu (ludzie kupowali na zeszyt), ucieczka wykwalifikowanych pracowników, brak konkurencji w stosunku do wsparcia Polakow w zachodnich pańsrwach...itd. Widzisz kolego 500+ państwu oplaciło się wydać te marne pieniadze. Wzrósł PKB, spadło bezrobocie, powstrzymano młodych od ucieczki i najważniejsze... przybywa coraz więcej obywateli III RP i bynajmniej nie piszę tutaj o czarnoskorych afrykańskich "syryjczykach". Ci faktycznie idą ku Niemcom, by tylko się "pieprzyć". Tyle, że w Niemczech z samego socjalu przeżyjesz, a w Polsce 500zł jedynie ulży rodzicom, a nie pokryje wszelkie koszty związane z utrzymaniem dziecka. Ja za te pieniądze nie utrzymam rodziny z dzieckiem. Czyli jednak nie opłaca się "pieprzyć" głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
@idiota... Dlatego jesteś i pozostaniesz idiotą, skoro myślisz, że 500+ jest za "pieprzenie". I bardzo dobrze, że wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Oni mają mózg w przeciwieństwie do ciebie i byłych roztrwaniaczy polskiego majatku (PO-ZSL). Był problem: niż demograficzny, masowa emigracja młodych rodzin, obumieranie lokalnych rynkow zbytu (ludzie kupowali na zeszyt), ucieczka wykwalifikowanych pracowników, brak konkurencji w stosunku do wsparcia Polakow w zachodnich pańsrwach...itd. Widzisz kolego 500+ państwu oplaciło się wydać te marne pieniadze. Wzrósł PKB, spadło bezrobocie, powstrzymano młodych od ucieczki i najważniejsze... przybywa coraz więcej obywateli III RP i bynajmniej nie piszę tutaj o czarnoskorych afrykańskich "syryjczykach". Ci faktycznie idą ku Niemcom, by tylko się "pieprzyć". Tyle, że w Niemczech z samego socjalu przeżyjesz, a w Polsce 500zł jedynie ulży rodzicom, a nie pokryje wszelkie koszty związane z utrzymaniem dziecka. Ja za te pieniądze nie utrzymam rodziny z dzieckiem. Czyli jednak nie opłaca się "pieprzyć" głąbie.
 no właśnie baranie, migracja młodych, więc dajmy godne wynagrodzenia albo np. 1000+ dla każdego pracującego i wtedy z zagranicy wrócą z rodzinami do kraju i będzie nas w brud, no ale co można komuś tłumaczyć jak ktoś taki patrzy na kraj przez pryzmat swojej cipy czy jaj używanych do seksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...