Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

talent wokalny proboszcza na osiedlu Piaski

Utworzony przez roman, 25 kwietnia 2011 r. o 11:15
Jestem mieszkańcem osiedla Piaski, na dodatek praktykującym katolikiem. Ciekaw jestem jakie jest wasze zdania na temat "ryczących megafonów wystawionych przez miłościwie nam panującego proboszcza Wiesława. Pomyślałem sobie, że w chwili obecnej jest tyle programów muzycznych, w których uzdolnieni ludzie chwalą się swoim talentem, chociażby Bitwa na głosy itd. może tam jest miejsce proboszcza. Ja osobiście mam go i jego śpiewu serdecznie dosyć. Przez ostatnie dni budzę się i zasypiam z allelujaaaaaaaaaaaaa proboszczowym. Słychać go nawet w kiblu. Ludzie zróbmy coś, bo idzie oszaleć. Nie na darmo proboszcz ma ksywę MUEZIN. Czekam na wasze opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na twoim miejscu zaczął tu: http://www.mmlublin.pl/wiadomosci skrobnąć jakiś fajny artykulik [;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...