Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tani cukier z Niemiec podbił serwisy aukcyjne

Utworzony przez Franek, 24 marca 2011 r. o 13:08
Wiadomo, Polak Polaka zawsze wyrucha nawet za parę złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć to jedynie świadczy o tym jak nasi politycy dbają o interesy Polaków.
Jeszcze kilka lat temu to nasz cukier kupowano w ościennych państwach.A dzisiaj ta hołota niszczy wszystko .Coraz częściej się zastanawiam co jest bardziej groźne dla Polski czy tamtejszy komunizm czy ta pookrągłostolcowa hołota która wylazła zza grubej krechy Mazowieckiego i kasuje cały dotychczasowy dorobek - i ten materialny jak i duchowy?.
Czas wziąć przykład z Arabów ponieważ szybkimi krokami zbliżamy się do ich poziomu a może
już z nimi zaczynamy się zrównywać. Czemu ? ponieważ u nich za 2$ kupimy to samo co u nas
za 10 dolarów więc poziom ekonomiczny mamy ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Wiadomo, Polak Polaka zawsze wyrucha nawet za parę złotych.
Dlatego przestałem się bawić w lokalny patriotyzm- jeżeli jest taniej u Rumuna to kupuję u Rumuna.Jeszcze jak sklep założy jakiś Wolfgang Schreder to pójdę do niego a nie do jakiegoś Rysia,który nos rękawem uciera ale muszkę i białe skarpetki za ladę ubiera i traktuje mnie jak dojną krowę.Zapytacie czy to normalne ? odpowiem -tak.... bo Rzeckim trzeba być a nie tylko go udawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedyś Polska cukrem stała.... dziękuję ci komunistyczna Unio Europejska!!! Jak za wprowadzenie euro wszystko tak ma podrożeć bez dociągnięcia pensji to nie chcę tej waluty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekujcie POpaprańcom i innym liberałom, że dopuścili do tego, że z około 70 cukrowni zostało w Polsce kilkanaście,w tym wiele jest własnością zachodnich koncernów. Polaka mogłaby Europę cukrem zasypać, ale cukrownie pokasowane i kaganiec w postaci kwoty cukrowej nałozony ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydostwo tak wyrządziło Polską,że niedługo będziemy jedynie zielone grejfruty z Jaffy wpierd*alać. Jeszcze trzy lata temu za dychę z warzywnego bazaru przynosiłem całą siatkę owoców i warzyw a dzisiaj za trzy kilo kartofli muszę zapłacić 7,5o....za ćwiartkę kurczaka płaciłem 4.5o/kg a dzisiaj blisko 8 zł....nie wspomnę o pieczywie,paliwie. Jak się nie znajdzie jakiś drugi Gomułka i nie zrobi porządku z tymi złodziejami to trzeba będzie zakładać na plecy dziadowskie worki i spieprzać gdzieś na ???? Saharę ? Ostrzegano że "po złym panie...." i się sprawdza. Okradają nas z emerytur,okradli nas z majątku pochodzącego z prywatyzacji. Drogo jako Naród zapłaciliśmy Kuroniowi i jego diasporze za zupki a i jeszcze domagają się miliardów. Władysławie Gomułka wstań do apelu bo zadowolonych zostało niewielu -chce się powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego używa się cukru a takich ilosciach?? U mnie w domu idzie może max 2 kilo miesiecznie, a i to nie zawsze, takze nie bardzo kumam tę popeline....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cukru w hurtowniach jest od groma... wcale nie ma możliwości żeby go zabrakło, za tą spekulacje i ceny ktoś powinien beknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU 1968 Ż napisał:
Żydostwo tak wyrządziło Polską,że niedługo będziemy jedynie zielone grejfruty z Jaffy wpierd*alać. Jeszcze trzy lata temu za dychę z warzywnego bazaru przynosiłem całą siatkę owoców i warzyw a dzisiaj za trzy kilo kartofli muszę zapłacić 7,5o....za ćwiartkę kurczaka płaciłem 4.5o/kg a dzisiaj blisko 8 zł....nie wspomnę o pieczywie,paliwie. Jak się nie znajdzie jakiś drugi Gomułka i nie zrobi porządku z tymi złodziejami to trzeba będzie zakładać na plecy dziadowskie worki i spieprzać gdzieś na ???? Saharę ? Ostrzegano że "po złym panie...." i się sprawdza. Okradają nas z emerytur,okradli nas z majątku pochodzącego z prywatyzacji. Drogo jako Naród zapłaciliśmy Kuroniowi i jego diasporze za zupki a i jeszcze domagają się miliardów. Władysławie Gomułka wstań do apelu bo zadowolonych zostało niewielu -chce się powiedzieć
Na POLSKIE pola spadła rossa Grossa i nic nie chce rosnąć,kiedyś zbiorom szkodziła ulewa Breżniewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche, jaki durny my mamy elektorat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym cholernym cukrem? Raptem wszyscy za zatroskani cena produktu z gruntu szkodliwego i nie bez kozery nazywanego "białą śmiercią" Społeczeństwo zaczyna rozrastać się w biodrach do rozmiarów nigdy wcześniej nie spotykanych. Siłownie pękają w szwach od wszystkich chętnych na zgubienie kilku kilogramów nadwagi, a ci "najważniejsi" politykierzy nie zaprzątają uwagi społeczeństwa niczym innym, niż cena cukru i jakieś zwłoki na Wawelu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym w golfa ponapier***ał!!!! Nie wiecie czy jest gdzieś tutaj jakieś pole golfowe?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata temu Donald Tusk straszył Polaków, że jak wybory wygra Kaczynski i zostanie premierem, cukier będzie po 5 zł. Wybory wygrał Donald Tusk a cukier jest po 7 zł . Innymi słowy P artia O szustów I nie jest to wina rynku, co POtwierdza sprawa, ze niemiecki cukier jest tańszy od polskiego. RZĄD DONALDA TUSKA RĘKAMI KRZYSZTOFA ŻUKA zlikwidował cukrownię w Lublinie, w efekcie czego jeszcze bardziej spadła produkcja cukru w Polsce i zwiększył się jego deficyt więc również cena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URZĄD po kilku tygodniach zapowiada kontrolę. Wyniki poznamy po następnych tygodniach. Inny URZĄD zamiast reagować na spekulację, podlizuje się MINISTROWI FINANSÓW. SKARB PAŃSTWA zarabia na spekulacji, więc tak być musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białą śmierć to sól a nie cukier, doinformuj się, a swoją drogą to co za problem zrezygnować ze słodzenia wszystkiego zamaist panikować, a dupy rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU 1968 Ż napisał:
Żydostwo tak wyrządziło Polską,że niedługo będziemy jedynie zielone grejfruty z Jaffy wpierd*alać. Jeszcze trzy lata temu za dychę z warzywnego bazaru przynosiłem całą siatkę owoców i warzyw a dzisiaj za trzy kilo kartofli muszę zapłacić 7,5o....za ćwiartkę kurczaka płaciłem 4.5o/kg a dzisiaj blisko 8 zł....nie wspomnę o pieczywie,paliwie. Jak się nie znajdzie jakiś drugi Gomułka i nie zrobi porządku z tymi złodziejami to trzeba będzie zakładać na plecy dziadowskie worki i spieprzać gdzieś na ???? Saharę ? Ostrzegano że "po złym panie...." i się sprawdza. Okradają nas z emerytur,okradli nas z majątku pochodzącego z prywatyzacji. Drogo jako Naród zapłaciliśmy Kuroniowi i jego diasporze za zupki a i jeszcze domagają się miliardów. Władysławie Gomułka wstań do apelu bo zadowolonych zostało niewielu -chce się powiedzieć
No widzisz - i po c h u j było komunę obalać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowana cukrownia w Opolu Lubelskim (jedna z mniejszych wchodzących skład spółki Polski Cukier) generowała 5% czystego zysku netto spółki. Nie wiem czy ta liczba mówi wam coś ale jak na taką małą cukrownię było to ogromnie dużo. Cukrownia była bardzo rentowna. Została zlikwidowana. Cóż, moim zdaniem za likwidacją tej cukrowni oraz innych w woj. lubelskim oraz w kraju stoi zagraniczne lobby (głównie niemieckie). Niektórzy nazwali by to lobby wrogą agenturą. Jak go zwał tak go zwał. Tak czy inaczej spełniły się wizje pewnego posła, z którego zrobiono wariata. To wszystko układa się w logiczną całość tylko dlaczego ani TVN, ani Wyborcza, ani Polsat ani nawet TVP nie powiedzą o tym ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...