Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tania apteka internetowa

Utworzony przez Ola, 2 sierpnia 2016 r. o 19:48
Szukam taniej apteki internetowej z szerokim asortymentem kosmetyków, szczególnie do pielęgancji skóry z AZS. Czy ktoś może polecić jakąś godną zaufania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to biorę już dość długo Diosminex na moje nogi i powiem, że faktycznie czuję ulgę. Jeśli chodzi o tanie apteki z tym akurat lekiem to na pewno w Primie mają dobre stawki. Na stronie aptekaprima24.pl można sobie sprawdzić. Wysyłkę załatwiają sprawnie, jeszcze mi się jakieś opóźnienie nie przydarzyło przy zakupach tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sama kupuję przez internet już od dawna i jadną z najlepszych aptek jest ***s://eapteka.pl/. mają bardzo przystępne ceny i szybką wysyłkę. miła obsługa klienta również zasługuje na pochwałę, mogę wam zdecydowanie polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...