Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Gala finałowa drugiej edycji (fotorelacja)

Utworzony przez gosia, 14 kwietnia 2012 r. o 09:27 Powrót do artykułu
byłam i było super pan RZetelski rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas republika bananowa. XVIII wiek i czasy przed rozbiorami były identyczne. Szlachta sie bawiła, król wyprzedawał kraj dla wlasnej korzysci, armia prawie nie istniała. Dzisiaj to samo przezywamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bnm napisał:
To jakas republika bananowa. XVIII wiek i czasy przed rozbiorami były identyczne. Szlachta sie bawiła, król wyprzedawał kraj dla wlasnej korzysci, armia prawie nie istniała. Dzisiaj to samo przezywamy.
Bo to jest niestety republika bananowa. Plebs wegetuje, "elyta" sie bawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jacy Państwo zgorzkniali... Ja też byłam i bawiłam się rewelacyjnie! A Pan Rzetelski również mnie rozbroił, przeuroczy facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie.Wiadomo że to nie są profesjonaliści... i robią to aby się wypromować..Jednak byłem i było to swietne show..Najlepszy był zespół i aranżacje.Które były na najwyższym poziomie. Gratuluję występu i aranżacji. Naprawdę prawdziwy profesjonalizm....pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM TAM .BYŁO SUPER,KASA NA ŚWIETLICE.TAKIE AKCJE POWINNY ODBYWAĆ SIĘ CZĘŚCIEJ.A VIP-Y CIĘŻKO PRACOWAŁY TRENUJĄC I TRACĄC SWÓJ CZAS PRZEZ OSTATNI MIESIĄC.LUDZIE A WY TYLKO ZABAWE WIDZICIE, TAKI SZCZYTNY CEL.ŁATWO KRYTYKOWAĆ,TRUDNIEJ WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...