Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Zebraliśmy 22 tys. zł dla dzieci

Utworzony przez Aniaaa, 16 kwietnia 2012 r. o 00:28 Powrót do artykułu
Pomyliliście Państwo fakty, według głosowania publiczności Piotr Rzetelski i Angelika Kurdziel mieli 2 miejsce !!! a nie 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle polityka. RZETELSKI PIOTR I ANGELIKA KURDZIEL ZAJELI 2 MIEJSCE MIELI 87 GŁOSÓW, A SOBCZAK JACEK 3 MIEJSCE 63 GŁOSY.Ciężko przełknąć porażkę PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze co za ludzie, niszcza komus sukces. To po co go zaprosili do wystapienia?? Spychac na nizszy poziom no sorry ale glupota totalna i widac ze polityka nawet niby w imprezie harytatywnej idzie gora. DNO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem czytelniczką Dziennika Wschodniego,byłam na Gali finałowej tańca z VIP-ami, na własne oczy widziałam kto zajął drugie a kto trzecie miejsce,dziwi mnie fakt ,że już komuś przeszkadzało to,że Pan Rzetelski odniósł sukces. Uważam ,że to było celowe działanie,ponieważ podaliście dużo informacji a w tak ważnej kwestii- wyniki głosowania pomyłka.Wy jako gazeta uczciwa powinniście napisać prawdę,jeśli tak rzetelne są wasze informacje to straciliście Państwo czytelnika.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...