Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tarasy Zamkowe w Lublinie zmieniły nazwę na Vivo! Gwiazdy na imprezie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2019 r. o 21:57 Powrót do artykułu
Co tu świętować? Dobra nazwa była, nawiązująca przestrzennie do Zamku, to wymyślili jakiś nic nieznaczący gniot, z pstrokatym logo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat!! I tak dla wszystkich będą to Tarasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ace pajace od tego zaczyna się LGBT w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tarasy Zamkowe w Lublinie zmieniły nazwę na Vivo!"+++ Ot, ślepota. Bez okularów przeczytałem: "Tarasy Zamkowe w Lublinie zmieniły nazwę na Wioo!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nazwy nie ma się co przyzwyczajać, bo za cztery lata zmienią na jeszcze inną,bo ja wiem Wiśta Wio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechały sorosowe mośki, aby nas dalej ogłupiać i bawić polactfo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świętować raczej nie ma co, chociaż... to raczej stypa, po starej nazwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivo jest w Stalowej Woli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom nikt nie dogodzi w Lublinie. Nie podoba się to wy***ać robić za Słoiki w Warszawie. Zatęsknicie za domem i takimi newsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechały sorosowe mośki, aby nas dalej ogłupiać i bawić polactfo...
 A pisowskie lemingi się ustawiły w kolejce do zdjęcia :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się ukryć, że jak dworzec PKS przeniesie się pod PKP, tym samym stając się dworcem metropolitalnym, to z Vivo będzie Lipo!. A dlaczego. Bo najwięcej ludzi, którzy z tego miejsca zakupowo-usługowego korzystają to ludzie przyjezdni, wysiadają pod dworcem PKS i galeryjkę mają od razu. Byłem tam może ze dwa-trzy razy w życiu i zawsze było mało ludzi, bardzo mało bym nawet powiedział. W Felicity - tłumy, W Plazie też i widać, że tam interesy kwitną i biznesowi się powodzi( jedne sklepy upadają bo nie wytrzymują presji, wchodzą na ich miejsca inne ale galerie te wciąż funkcjonują). A Vivo( dawne Tarasy Zamkowe) nie tylko strzela sobie w stopę tą dziwaczną nazwą i stylem ale to się po prostu czuje, że dogorywa ta galeria. PKS-y się wyniosą i straci na znaczeniu. Ja bym miał lepszy pomysł na zagospodarowanie tego centrum handlowego - zrobić park rozrywki z prawdziwego zdarzenia, jakiego w Lublinie nie ma!. Powinno zawierać: Knajpki z karaoke, duża kręgielnia, duży basen oraz zjeżdżalnie, drobne sklepy, lodowisko, sala do jeżdżenia na rolkach, kino( w tym 7D), dyskotekę, automaty z grami arcade i być może inne ciekawe rzeczy niech będzie to miejsce w którym ludzie się dobrze bawią i czują się swobodnie, miejsce, które będzie dostarczać im frajdy i dobrej zabawy oraz humoru, udanego spędzenia czasu ze znajomymi, rodziną czy nawet samemu - co kto woli. Niech Lublin posmakuje choć namiastki tego co mają w USA a czego w Polsce nie ma - czystej zabawy, bo brakuje miejsc rozrywkowych w naszym mieście. Wiem, że to wszystko może brzmieć utopijnie ale zaproponować można, problem tylko w tym, że nasz budżet miasta mógłby tego nie dźwignąć, inwestycja mogłaby być bardzo kosztowna i pytanie czy by się zwróciła. W taki sposób najlepiej się poznają ludzie - po prostu w życiu a nie na jakiś social mediach i smartfonach siedzieć, bo szkoda na te pieroństwa czasu i na życie na pokaz przed setkami gawiedzi online, a jak już to se wziąć aparat cyfrowy jak się ma przyjemność parę fotek porobić. Ja tylko rzuciłem hasło, co do realizacji to nie moja działka, nie jestem inżynierem, nie jestem biznesmenem, ja tylko pomysły podsyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha nazwa z dooopy wzięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ibisz znowu jakby młodszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia wieku gapiów 14-16lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jesteś w błędzie, bo widać że ludzi jest tam coraz więcej. Jakbyś zaglądał tam częściej to mógłbyś tak mówić. Przeczucie to trochę mało racjonalny argument za dogorywaniem. Zanim PKS przeniesie się na nowe sporo wody upłynie w Bystrzycy, wierz mi. Nazwy faktycznie trochę szkoda ale ludzie chodzą do galerii nie dla nazwy. A z tymi kwitnącymi biznesami specjalnie bym nie przesadzał. Zwłaszcza na Lipowej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byleby nie płacić podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna ta nowa nazwa, a logo jeszcze gorsze: różowo-żółta tandeta jak logo czasopisma dla nastolatek. Nazwa ,,Tarasy Zamkowe " nawiązywała do lokalizacji tego Centrum handlowego, nazwa ,,Vivo" jest zupełnie od czapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie się zaściankowcy! Teraz jest bardziej europejsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę to otworzę drzwi lodówki i "młodziutka ROzenek wyskoczy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechały sorosowe mośki, aby nas dalej ogłupiać i bawić polactfo...
 Wolabyś Miska na warunkowym z Macierem i Pawłowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...