Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo polecam ten salon.. tatuaz robil mi maciek, wyszlo cos wspanialego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja polecam Inkspiracje, Gosia i Maciek są genialni w tym co robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, wybieracie się na Lublin Tattoo Konwent w najbliższy weekend?? 28, 29 marca - pokazy, koncerty, wystawy, wszystko związane z tatuażami, pokazy motocyklowe, koncerty heavy-metalowe, pokazy tańca, podwieszanie ciała i wiele innych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się wybieram, sam mam tatuaż i chętnie się nim pochwalę, a motocykle uwielbiam, nie zrozumie tego ten kto nie ma swojej maszynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wrażenia po konwencie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było fantastycznie jak w półświatku, wytatuowane modelki, motory, kobieta guma i burleska, do tego otworzyli specjalnie środkową część outletu, w którym tak swoją drogą mają bardzo fajne sklepy, szczególnie sportowe i na górskie wyprawy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robilam swoj pierwszy tatuaż w fillink tatoo w lublinie i jestem przeszcześliwa. Dostalam autorski projekt jedyny w swoim rodzaju a wykonanie przebilo moje oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu działam z DC Tattoo. Polecam obejrzeć portfolio. Jeżeli ktoś nie lubi kolorów to idealny :) ***s://dobrychlopiec.pl/projekty-i-realizacje/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...