Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin – Legia Warszawa 67:81. Wielkie rozczarowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2018 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Trzeba pilnie szukać środkowego z USA. A z panem Upsonem trzeba się szybko rozstać. Dawno nie widziałem tak słabego koszykarza z ojczyzny koszykówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego jeszcze drugiego rozgrywającego bo Gospodarek to totalna porażka, z gry na 6 rzutów 0%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem iść na mecz ale nie poszedłem, przynajmniej nerwy zaoszczędziłem :) Ilu widzów było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA I TYLE W TEMACIE. Płakać się chciało !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zadanie pełni syn prezesa pelczara na ławce zespołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn prezesa ma podstawowe zadanie- brać pieniądze:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wyciąga wnioskow center Szymański jakieś 25min na boisku 2pkt. Upson w pierwszej kwarcie i drugiej coś zbierał pod tablicami w 3 i 4 już nic.Nowe nabytki narazie zzzagranicy nam nie pomagają. Borkowski wydaje mi się że.na +  standardowo brak przemyslanych akcji pod koszem. 3 kwart 5pkt z osobistych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zadanie pełni syn prezesa pelczara na ławce zespołu
 Robi atmosferę, podobnie jak Kowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...