Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin ma nowego rozgrywającego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2017 r. o 14:28 Powrót do artykułu
i tu mnie prezes pelczar za***ył :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo halo panie moderatorze forum bo ja posta napisałem : i tu mnie prezes pelczar za***ył :))) a ty bez mojej zgody poprawiłeś nazwisko, żeby było z małej litery i wstawiłeś te debilne gwiazdki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że zrobiłem screeny moich postów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co to za polak na pozycje nr 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Surmacz, Szymon Szewczyk, Filip Dylewicz, Aleksander Lichodzijewski, Aaron Cel, Daniel Wall, Mathieu Wojciechowski, Marcel Wilczek, Szymon Długosz, Aleksander Czyż, Maciej Strzelecki, Mateusz Stawiak, Marcin Salamonik. Chyba tacy zawodnicy z pl passem pozostali do wziecia. Czesc z nich jest poza zasiegiem Startu. Daniel Wall???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Kacper Młynarski i Tomasz Wojdyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...