Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza 72:84. Znowu porażka u siebie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2018 r. o 07:30 Powrót do artykułu
koledzy pelczar kowalski co robią w tym zespole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie gra Dutkiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dutkiewicz jest podobno kontuzjowany. na razie nie ma informacji, kiedy może wrócić na parkiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dutkiewicz jest chory. Na Kurierze napisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, ciesząc się moim życiem i uwielbiam to robić. Możesz teżż zr0bić to samo, ... odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ CashPay40.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dutkiewicz jest po operacji i przed dalszym leczeniem. Trzymajmy za niego kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski to ręczniki podaje, Pelczar bierze pieniądze. Za tych dwóch to można było by jednego jakiegoś zakontraktować który by grał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy czlon nazwy klubu z lublina wskazuje ze lepiej im wychodzi kupowanie tanich gruntów w centrum miasta niz znajomość rynku koszykowki- wybudujcie cos dla wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie TBV sprzedał za mało mieszkań i stąd ta mizerna gra Startu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...