Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin ostatni w Memoriale Andrzeja Kowalczyka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Przypominam, że w lidze nikt nie przyznaje punktów za styl gry, tylko za wynik, a konkretnie za wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyczy się to wszystkich drużyn nie tylko Startu kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zespół jest mocniejszy niż przed rokiem - zakontraktowano 3 solidnych graczy zagranicznych plus 2 doświadczonych polskich koszykarzy. Na chwilę obecną realna wydaje się walka o 13-14 miejsce w lidze, bo takie zespoły jak Siarka, Krosno, Asseco czy nawet Koszalin nie dysponują moim zdaniem silniejszą kadrą niż Start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez uważam ze skład jest mocniejszy niż przed rokiem. Jest rozgrywający, jest atletyczny wysoki i rzucający skrzydłowi + polski zestaw na pozycje 2/3. Martwią mnie dwie rzeczy : 1. W spotkanie z Turowem Blamazovic 28 pkt i Jankowski 16 pkt, a w meczu z Kutnem obaj bez punktów. 2. Wąska rotacja wśród wysokich - Ja bym zakontraktował jeszcze czarnego atletycznego centra który z Petersonem zamkną by pole trzech sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...