Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Impreza dla ćpunów , dilerki i dresiarzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany, to zoo dalej się kręci? Może do dzisiaj ten Bąbel (bo taka naprawdę miał ksywę) nauczył się przynajmniej miksować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków) masz racje cpuny bawja sie przy takiej muzyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co się ciskacie? Na Techno Speedy latałem przez 10 lat od początku i nigdy nic nie ćpałem. Czyli co, w ramach rewanżu mogę powiedzieć, że jesteście zwykłymi patafianami, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trzeźwo tego chłamu nie dało się wytrzymać, dlatego wszyscy ćpali. Jak jednak widać bywali masochiści męczący uszy na trzeźwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek vel Boombell to jeden z najlepszych technicznie DJ-ów w pl, takie komentarze o imprezach dla cpunow świadczą tylko o tym jakim jesteście debilami:D "Polska do piękny kraj, tylko ludzie tu mieszkający to kurwy" Marszałek Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...