Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teresa Bogacka: Księgowość to ja bym rozniosła

Utworzony przez absolwent, 14 marca 2010 r. o 22:17
Szczerze trzeba przyznac ze to wyroznienie dla Pani Bogackiej jest jak najbardziej słuszne . W dzielnicy typowo przmysłowej Lublina powstała uczelnia o bardzo dużym potencjale. Doświadczona kadra wykładowców, profesjonalne zaplecze dydaktyczne to główne aututy Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Jestem już 2 lata po ukończeniu studiów własnie w tej uczelnie i bardzo miło wspominam nauke .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedziele pracuje w ogrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Szczerze trzeba przyznac ze to wyroznienie dla Pani Bogackiej jest jak najbardziej słuszne . W dzielnicy typowo przmysłowej Lublina powstała uczelnia o bardzo dużym potencjale. Doświadczona kadra wykładowców, profesjonalne zaplecze dydaktyczne to główne aututy Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Jestem już 2 lata po ukończeniu studiów własnie w tej uczelnie i bardzo miło wspominam nauke .
Też tak sądzę. Brawo Pani Tereso. Zawsze Panią podziwiałem, za ciekawe pomysły, styl i konsekwencję w działaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Tereso! Przede wszystkim serdeczne gratulacje. Jest Pani unikatem w realiach lubelskich i niech Pani taką pozostanie "bez względu na wszystko". Serdecznie pozdrawiam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję! Jest Pani wyjatkową kobietą i w pełni zasługuje na ten tytuł! Osobiście dodam, że Pani Teresa jest też wspaniałym pracodawcą. Po prostu prawdziwym, dobrym człowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj już zrezygnowała Pani z fundacji prezesa OIC Poland aj... za dużo obowiązków ? a może mało kompetentni pracownicy ? a może już się Pani dorobiła wystarczająco na pieniążkach unijnych i pora zejść ze sceny... hmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecane biuro rachunkowe na dolnym śląsku  http://www.biurorachunkowewroclaw.pl    księgowość, audyt, doradztwo podadkowe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...