Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terrorysta Al Kaidy zabity w Tuluzie. Klęska sił specjalnych

Utworzony przez Rafalski, 22 marca 2012 r. o 16:12
G (...)
Ostatnio edytowany 23 marca 2012 r. o 09:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmydlona to ktoś tu ma moralnosc. ale palcem nie wskaze bo odgryza mi reke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafalski napisał:
G
Ostatnio edytowany 23 marca 2012 r. o 09:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakich dwoch synow? na zdjeciu jest jeden chlopak i dwie dziewczynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
jakich dwoch synow? na zdjeciu jest jeden chlopak i dwie dziewczynki
Nie znasz się na ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr ŚMIERĆ napisał:
Do ostatniego żyda.
Zoologiczny antysemita polski daj glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to jak żydzi gardzą Polakami (zwłaszcza na tym forum) oraz do jakich świństw się dopuszczają przyznać muszę, że wszelkie pogromy były sprowokowane przez samych żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masońskiemu spiskowi napisał:
Patrząc na to jak żydzi gardzą Polakami (zwłaszcza na tym forum) oraz do jakich świństw się dopuszczają przyznać muszę, że wszelkie pogromy były sprowokowane przez samych żydów.
I ty je popierasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nieudolna? Drogi redaktorze - jak widzę artykuł nie jest rzetelny i obiektywny tylko oceniający. IMHO operacja była skuteczna - cywile nie ucierpieli, budynki w powietrze nie wyleciały, terrorysta zginął. Nieudolność? Jeżeli nieudolnością nazwiemy próbę do skłonienia do poddania się to trzeba będzie się zgodzić ale jak zawiodły negocjacje to wkroczyli i sprawę załatwili. Grunt, że rozpoznanie było a nie wchodzenie na przysłowiowego wariata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masońskiemu spiskowi napisał:
Patrząc na to jak żydzi gardzą Polakami (zwłaszcza na tym forum) oraz do jakich świństw się dopuszczają przyznać muszę, że wszelkie pogromy były sprowokowane przez samych żydów.
Przemówił katolik wyznający wiarę w Chrystusa - Żyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszek napisał:
Przemówił katolik wyznający wiarę w Chrystusa - Żyda...
Skąd ty wiesz że to katolik modlący sie do żyda ? Ja też uważam że większość ataków jest wywołana przez samych żydów którzy wszak jak w talmudzie napisano uważją reszte świata za ronbali ,to co sie dziwić że ich nikt nie lubi ,jak oni gardza innymi ,pokaz ich to morderstwa na Palestynczykach żeby daleko nie szukać itp.itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masońskiemu spiskowi napisał:
Patrząc na to jak żydzi gardzą Polakami (zwłaszcza na tym forum) oraz do jakich świństw się dopuszczają przyznać muszę, że wszelkie pogromy były sprowokowane przez samych żydów.
Widziałeś jak żyd grzmiał z ambony polskiego parlamentu że będzie dożynał watachy,do czasu kiedy ma na myśli SLD i Ruch Palikota to nie mam nic przeciwko, ale jeżeli ma na myśli polaków,to już go należy DYMAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terroryzm muzulmanski jes zagrozeniem swiata Zachodu. Dlatego musi byc scigany skutecznie i bez wzglednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza narodowa małość ujawnia się przy każdej tragedii doświadczającej albo Żydów, albo ludzi zaradnych i mądrych, albo tez kompletnie obcych nam kulturowo! Nie wiem czy kiedykolwiek przyzwyczaję się do naszego polskiego chamstwa! Na szczęście jest to (statystycznie) jedynie około 25% najczęściej zapoconej, niedomytej i niedoedukowanej populacji kraju na Wisłą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna... napisał:
Nasza narodowa małość ujawnia się przy każdej tragedii doświadczającej albo Żydów, albo ludzi zaradnych i mądrych, albo tez kompletnie obcych nam kulturowo! Nie wiem czy kiedykolwiek przyzwyczaję się do naszego polskiego chamstwa! Na szczęście jest to (statystycznie) jedynie około 25% najczęściej zapoconej, niedomytej i niedoedukowanej populacji kraju na Wisłą!
Nie znam Cie, ale juz polubilem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna... napisał:
Nasza narodowa małość ujawnia się przy każdej tragedii doświadczającej albo Żydów, albo ludzi zaradnych i mądrych, albo tez kompletnie obcych nam kulturowo! Nie wiem czy kiedykolwiek przyzwyczaję się do naszego polskiego chamstwa! Na szczęście jest to (statystycznie) jedynie około 25% najczęściej zapoconej, niedomytej i niedoedukowanej populacji kraju na Wisłą!
Chamstwo to jest teraz przy władzy,jak może żyd w polskim parlamencie grzmieć z ambony że będzie dożynał watachy,jak to nazwać myśląca inaczej ???? ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masońskiemu spiskowi napisał:
Patrząc na to jak żydzi gardzą Polakami (zwłaszcza na tym forum) oraz do jakich świństw się dopuszczają przyznać muszę, że wszelkie pogromy były sprowokowane przez samych żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to profesjonalizm antyerrorystyczny, jak sie oglasza przed akcja, co jest jej celem (ujecie sprawcy zywcem, o czym zapewne on sam slyszy z mediow), a potem leje lzy, ze sie nie udalo? Dziecinada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna... napisał:
Nasza narodowa małość ujawnia się przy każdej tragedii doświadczającej albo Żydów, albo ludzi zaradnych i mądrych, albo tez kompletnie obcych nam kulturowo! Nie wiem czy kiedykolwiek przyzwyczaję się do naszego polskiego chamstwa! Na szczęście jest to (statystycznie) jedynie około 25% najczęściej zapoconej, niedomytej i niedoedukowanej populacji kraju na Wisłą!
Piosenka a propos. GSzacun, Grazyna! http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Widziałeś jak żyd grzmiał z ambony polskiego parlamentu że będzie dożynał watachy,do czasu kiedy ma na myśli SLD i Ruch Palikota to nie mam nic przeciwko, ale jeżeli ma na myśli polaków,to już go należy DYMAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...