Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009. Był przeciek pytań do Internetu!

Utworzony przez Wiki16, 20 kwietnia 2009 r. o 16:26 Powrót do artykułu
ja zle zaznaczylam XD faak . ;/. kurde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co daliście w tym z tymi środkami stylistycznymi? Ja dałem przenośnia i epitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak zaznaczyliście to zadanie o tym nastroju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati634 napisał:
A co daliście w tym z tymi środkami stylistycznymi? Ja dałem przenośnia i epitet
to dobrze napisałeś;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też dałam przenośnię i epitet .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przenośnia kontrast!!!! epitetu tam wcale nie było! x)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zielone gałązki .? to nic innego jak epitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przenośnia kontrast!!!! epitetu tam wcale nie było! x)
"zielonych" to jest epitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki kontrast , gdzie ty widziałes kontrast ? tam było zielonych gałęzi czy coś takiego . CZYLI EPITEet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanko jezeli jestes dyslektykiem to Ci zalicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze wiem co znaczy to....ale zobaczymy, jeszcze nie ma odpowiedzi xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi największą trudność sprawił ten wiersz ;/ a tak ogólnie to temat testu spoko, w rozprawce można się było rozpisać. nie jest źle;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastrój zaznaczyłam zamyślony, a jeśli chodzi o typ obrazu to rodzajowy. Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą, która zawaliła podanie. Nie podałam adresu i nie napisałam ulicy. Tam była przenośnia i epitet. A co z tym wierszem?? Ja zaznaczyłam to coś z biblijnym rajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozprawka troche lipna.. ``
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też rodzajowy.....a to dobrze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchajcie... male pytanie. czy jesli zaznaczylam dobra odpowiedz, a potem przez pomylke wzielam ja w kolko a potem je przekreslilam, tworzac takie "sloneczko" to mi to zalicza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zaznaczyłam to z miłością bo w w ostatnim wersie on coś mówił właśnie o miłości. Zgadzam się - obraz rodzajowy, nastrój zamyślony;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez zaznaczylem o milosci ). najbardziej mi pasowalo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też o miłosci... tam non stop o niej było wiec dobrze pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sluchajcie... male pytanie. czy jesli zaznaczylam dobra odpowiedz, a potem przez pomylke wzielam ja w kolko a potem je przekreslilam, tworzac takie "sloneczko" to mi to zalicza??
obawiam się, że nie zaliczą. Rodzajowy to dobra odpowiedź, bo żadna inna nie pasowała, a tak w ogóle scena rodzajowa to przedstawienie kogoś przy codziennych zajęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...