Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
czy oby na pewno zadanie 4 z czesci matematycznej jest dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu z trojkatami nie ma błedu bo odpowiednie kąty są takie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem w zadaniu trzecim z matmy powinno być B bo z tego działania chyba nie wyjdzie 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo błędów w odpowiedziach, niepolecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć 100% pewne odpowiedzi do przyrodniczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pchły są KRWIOPIJCAMI więc jak mogą być konsumentami I rzędu ?! i jak przy DOMINUJĄCEJ cesze BRĄZOWYCH oczu dzieci mają mieć NIEBIESKIE oczy ?! Odpowiedzi są lipne i już !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo błędów zauważyłem, a jednak na każdej stronie są podane takie same? wtf z tymi niebieskimi oczami przegieli, tak samo z łańcuchem pokarmowym. Kto z was uważa, że dobre jest II i IV ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma zadnych watpliwosci ze to mysz jest oznaczona nr II poniewaz jest roslinozerca ( konsument I rzędu ). Nie jestem pewien co do pozostałych odpowiedzi ale tez mam pewne wahania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
moim zdaniem w zadaniu trzecim z matmy powinno być B bo z tego działania chyba nie wyjdzie 1.
3^2+3^2+3^2/3^3=9+9+9/27=1 1=3^0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziłbym odstawić dodawanie nieprawidłowych odpowiedzi do testów. albo osobę, która jest na tyle niekompetentna, żeby coś takiego robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w zad 2 nie poeinno byc 2 i 3/4 a w zadaniu 20 opd A i D są prawidłowe a nie tylko D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz chyba zgona złapie ;d;d;d ahahahaha to dowalili . mają być brązowe oczy i II i IV o nie hahahah peeełno tutaj błędów , kto to wgl rozwiązywał ,jakiś przedszkolak czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi są błędne! Jak dzieci mogą mieć niebieskie oczy, skoro matka ma brązowe i jest homozygota dominującą??? A po za tym to pytania z testu przyrodniczego były bardzo podchwytliwe i strasznie szczegółowe. Po co to nam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotowanie wody niszczy bakterie i inne drobnoustroje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są nienormalni, uważają się za ekspertów i publikują odpowiedzi do testów, i co się okazuje?! że nie umieją rozwiązać testu gimnazjalnego! mogli się lepiej powstrzymać i odczekać aż odpowiedzi będą podane przez komisję -.- ale z drugiej strony zadania są często niejednoznacznie przedstawione i mogą mieć rózne poprawne odpowiedzi, porażka! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu złe odpowiedzi:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogarnijcie się z tymi odpowiedziami bo widać że rozwiązuje to ktoś kto się na tym nie bardzo zna. w zad 3 jest odp II i IV i jeszcze w innym są brązowe , a nie niebieskie oczy. Taką niepewnosć jak czytam te odpowiedzi mam. lepiej nie sprawdzajcie na tej stronie bo się niepotrzebnie zdenerwujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCZEN napisał:
3^2+3^2+3^2/3^3=9+9+9/27=1 1=3^0
po pierwsze 3^2+3^2+3^2/3^3=9+9+9/27=18+1/3=18i1/3 po drugie jakbyś miał (3^25+3^25+3^25)/3^26 to też byś liczył na piechotę ? (3^2+3^2+3^2)/3^3=3^2(1+1+1)/3^3=(3^2*3^1)/3^3=dodajemy wykładniki=3^3/3^3=odejmujemy wykładniki=3^0=1 do nauki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
ogarnijcie się z tymi odpowiedziami bo widać że rozwiązuje to ktoś kto się na tym nie bardzo zna. w zad 3 jest odp II i IV i jeszcze w innym są brązowe , a nie niebieskie oczy. Taką niepewnosć jak czytam te odpowiedzi mam. lepiej nie sprawdzajcie na tej stronie bo się niepotrzebnie zdenerwujecie.
Tyle, że takie niedorozwoje publikują te błędne odpowiedzi, na każdej stronie, i sieją ponikę niepotrzebnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi są złe. myślałem przez chwilę że to ja egzaminzawaliłem ale tak wszedłem z ciekawości na inną stronę i mają inne odpowiedzi policzyłem i na tej stronie są błędne odpowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...