Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
A zadanie 23?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi są poprawne;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju ludzie w przyrodniczym jest trochę źle, bo jeśli jest odp. B to chyba brązowe oczy, a nie niebieskie. Niebieskie to odp. A. Przestańcie się obrażać, bo to nic nie da!;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba się nie znam,moim zdaniem gotowanie niszczy ,więc tak...ale ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? Chemia? Chemia była najprostrsza! Co wy piszecie ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie powiem , test z matmy to akurat był trudny. Dużo nie zrozumiałych pytań. A co do ścisłych to mały problem sprawiła mi tylko fizyka, reszta była w miarę prosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka zdecydowanie prościzna! Jestem w 1 gimnazjum, a uzyskałam 15 punktów z pytań zamkniętych. Natomiast otwarte zadania zrobiłam wszystkie Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wychodzi z wszystkiego ok 70-80% i wszystkie pytania mega zakalapuckane byly a co do pytania z gwozdziami tak goraca woda wygotowywuje bakterie ale co bakterie maja do korozji ? no nic a wiec to falsz a 2 odp to prawda gdy podczasz wrzenia wody wydobywa sie wuchta tlenu a korozja to inaczej utlenianie metalu wiec rdzewieje pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 6 ma być odpowiedź "Wszystkie dzieci tych rodziców będą miały oczy brązowe." a nie niebieskie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umieliście z matmy??? O.o Chodzę do 6 klasy i sądzę, że to było banalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd w odpowiedziach, wszyskie dzieci mają oczy brązowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nowa formuła egzaminu jak i samego zakresu wiedzy obowiązująca od tego roku jest absurdalna.Wiedza podawana oraz sprawdzana wykracza znacznie poza zakres wiedzy praktycznej przydająca sie w życiu (a zwalaszcza 16-łatką ) np. w podręczniku do biologii zamieszczone informacje na temat genetyki, których uczą się STUDENCI medycyny! .To jeden z wielu przykładów na to jak nieadekwatnie do potrzeb 'na siłe' edukuje sie mlodziez.Dzieki takim zagrywka mimo olbrzymiej wiedzy (ktora przyda sie moze w 0,000000001%) i przy dzisiejszym niesprawiedliwym systemie oceniania w skali 6-1 gdzie jedynki jako ocene skrajna stawia sie bardzo czesto nawet za 70% opanowanego materiału ! 6 jako droga ocena skrajnych prawie W OGÓLE nie jest używana.....i skąd mlodzi ludzie maja miec motywacje do nauki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem ciekaw,jakby egzamin napisał minister edukacji ? skoro wymyślają dzieciaką takie bezsensowne testy czy zebrali by choć dolna granice punktowa ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meh, błędnie podane odpowiedzi, chociażby przy krzyżówce genetycznej, nie ma szans żeby wszystkie miały niebieskie oczy, muszą mieć brązowe :I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze w zad 7- chemia powinno byc NO, i SO2, bo do tego SO2 jak im moze wyjsc co innego niz so2, przeciez Mg, i N nie leza w tej samej grupie co tlen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zad. 24 największy przyrost jest w kraju B a nie jak błędnie zaznaczono A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna napisał:
Moim zdaniem w zadaniu 16 z matematyki powinno być Fałsz, Fałsz, bo przecież na tym trójkącie nie da sie opisac kręgu!
na każdym trójkącie można opisać okrąg... mam jeden błąd w zamkniętych pole w otwartym to 256, a wojtek potrzebuje 5.75 czyli mu starczy więc mam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...